У Фонді гарантування вкладів пояснили переказ грошей з банку сина Януковича в банк Порошенка

6 березня 2017, 17:35
Перерахування 312,5 млн грн з ліквідованого Всеукраїнського банку розвитку (ВБР) у Міжнародний інвестиційний банк (МІБ), що належить президенту Петру Порошенку, обумовлено виконанням процедури задоволення вимог кредиторів ВБР, повідомили в прес-службі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

"Уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ВБР розпочато задоволення підтверджених вимог кредиторів шостої та сьомої черг, згідно з частиною шостою статті 12 Закону України Про систему гарантування вкладів фізичних осіб. Виплати здійснюються у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок кредитора і до повного погашення заборгованості", - повідомили УНІАН у Фонді.

Відео дня

Також там зазначили, що ліквідатор банку перерахував кошти за зазначеними у реєстрі кредиторів реквізитами.

Дані про кредитора і характер його взаємин з ВБР представник Фонду не повідомив, посилаючись на норми законодавства про банківську таємницю.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Печерський районний суд зняв арешт з 312,5 млн грн Олександра Януковича.

За інформацією Держфінмоніторингу, посадові особи Всеукраїнського банку розвитку 10 січня 2017 року здійснили перерахування грошових коштів в сумі 312,49 млн гривень у Міжнародний інвестиційний банк.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X