У Донецькій області викрито конвертцентр з оборотом понад 250 мільйонів гривень

13 серпня 2015, 11:28
Прокуратура припинила в Краматорську Донецької області конвертаційний центр з обігом понад 250 млн грн, який обслуговував Харківську, Дніпропетровську і частину Донецької області, повідомляє прес-служба обласної прокуратури

"Встановлено, що протягом 2014-2015 рр. троє жителів Краматорська заснували близько 10 фіктивних фірм, які надавали послуги з переказу грошових коштів з безготівкової форми у готівкову", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Співробітники прокуратури і податкової інспекції провели дев'ять обшуків у тіньових офісах підприємств з ознаками фіктивності, квартирах за місцем проживання та в автотранспорті фігурантів справи.

Виявлено та вилучено 22 печатки фіктивних підприємств, реєстраційні документи, чекові книжки, записи проконвертованих коштів, кредитні картки, комп'ютерна техніка, електронні носії, а також грошові кошти на суму понад 1 млн грн.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків) КК України. Досудове розслідування триває.

Раніше повідомлялося, що співробітники СБУ, прокуратури та податкової міліції в Донецькій області припинили діяльність міжрегіонального конвертаційного центру, через який зловмисники вивели в тіньовий обіг понад 1 млрд гривень

Показати ще новини
Радіо NV
X