У бюджеті-2016 відсутні кошти на відшкодування підприємствам виплат мобілізованим - Розенко

30 грудня 2015, 12:32
Міністр соціальної політики України Павло Розенко заявив, що в державному бюджеті на 2016 рік не передбачені кошти на відшкодування підприємствам виплат співробітникам, що потрапили під мобілізацію

Про це він сказав під час прес-конференції, передає Інтерфакс-Україна.

"На цю програму виділялась значна сума коштів. У 2016 році у держави немає додаткових 2 млрд гривень, щоб продовжувати фінансувати цю програму з бюджету", - сказав він.

Відео дня

По словам міністра, в 2016 році податкове навантаження на фонд оплати праці буде знижено, тому довелося оптимізувати деякі соціальні програми.

Розенко вважає, що у зв'язку з цим буде справедливо, якщо бізнес візьме на себе частину витрат по соціальним програмам, зокрема, з виплати зарплат мобілізованим.

Голова Мінсоцполітики зазначив, що Міністерство оборони планує почати демобілізацію вже в березні 2016 року, в той же час нова хвиля мобілізації не планується.

"У ці 3-4 місяці нічого поганого не трапиться, якщо підприємства будуть компенсувати своїм співробітникам певний заробіток (це невеликі кошти для підприємства), в тому числі за рахунок того, що їм істотно знизили податкове навантаження", – пояснив він.

Нагадаємо, раніше спікер Ради Володимир Гройсман підписав закон про держбюджет на 2016 рік.

Крім того, глава парламенту схвалив також закон про внесення змін у Податковий кодекс України та деякі законодавчі акти України про забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році.

Показати ще новини
Радіо NV
X