Ключовий ринок. Велика криптобіржа призначила генерального менеджера в Україні

11 січня 2022, 12:00

Криптобіржа Binance призначила генерального менеджера України. Це частина стратегії компанії щодо посилення присутності в регіоні.

Велика криптовалютна біржа Binance оголосила про призначення генерального менеджера в Україні, пише AIN.UA з посиланням на компанію.

Цю посаду обійняв Кирило Хом'яков. На позиції генерального менеджера він відповідатиме за зміцнення позицій на локальному ринку, реалізацію глобальної маркетингової стратегії та взаємодію з органами державної влади та громадськими організаціями в Україні.

Відео дня

Зазначається, що нове призначення є частиною стратегії компанії щодо посилення присутності у Східній Європі. Україна – один із ключових ринків регіону.

Раніше генерального менеджера в Україні, а розвитком сервісу на українському ринку займався директор Binance у Східній Європі Гліб Костарев. Саме йому звітуватиме генеральний менеджер Binance в Україні.

Кирило Хомяков має досвід роботи у фінансовій сфері та сфері банківських технологій України. До призначення генеральним менеджером у Binance він займав провідні позиції в Intesa San Paolo, BNP Paribas, Піреус-Банку, а також Меллон Україна.

За підрахунками Bloomberg, статки 44-річного творця криптобіржі Binance Чанпена Чжао становить $96 млрд. Це більше, ніж у Мукеша Амбані, який вважався найбагатшою людиною в Азії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X