У Бахматюка прокоментували інформацію про виведення грошей з VAB банку

4 вересня 2018, 20:14

Справа Національного антикорупційного бюро (НАБУ) проти VAB банку 1,5 роки досліджувалася і була закрита іншими правоохоронними органами.

Про це заявили у прес-службі екс-власника VAB банку Олега Бахматюка.

"Так, всі факти, які були наведені в ухвалі суду вже 1,5 роки досліджувалися іншими правоохоронними органами, були проведені десятки допитів і слідчих дій, в результаті чого справа була закрита за відсутністю складу злочину", - повідомили у прес-службі.

Відео дня

Крім того, сам Бахматюк зазначив, що ніякого виведення грошей з банку не було.

"Було офіційно доведено, що ніякого виведення грошей з банку не було. Це документально підтверджено іншими правоохоронними органами і справа була закрита. Всі ті операції, про які говориться в поданні детектива НАБУ - були внутрішньобанківським операціями. Гроші не виходили з банку", - сказано у повідомленні.

Також у Бахматюка заявили, що представники банку неодноразово вказували представникам НАБУ на всі ці факти, але детективи НАБУ прийняли рішення ігнорувати будь-які логічні доводи.

"Хочемо нагадати, що згідно з законом маски-шоу стоп слідчі органи не мають право повторно відкривати закриті справи. Але, як бачимо закон ігнорується і не діє. На жаль, зараз доведеться тратити масу часу, зусиль і коштів платників податків на те, щоб довести давно доведені факти", - зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, раніше ЗМІ з посиланням на постанову Солом'янського районного суду повідомляли, що НАБУ знайшло інформацію про те, як виводилися кошти з VAB банку напередодні 20 листопада 2014 року, коли його визнали неплатоспроможним.

Показати ще новини
Радіо НВ
X