У 2018 році обсяг непрацюючих кредитів у держбанках скоротився на 5 млрд грн - Мінфін

1 березня 2019, 11:35

За підсумками 2018 року державні банки зменшили прострочену заборгованість на 5 млрд грн і реструктуризували непрацюючі кредити обсягом 21 млрд грн, йдетья в звіті Міністерства фінансів.

"У липні минулого року Рада фінансової стабільності створила Комітет з врегулювання питання непрацюючих кредитів державних банків, яким були розроблені рекомендації для роботи з непрацюючими кредитами, і перші результати вже досягнуті. Поряд з цим, наше пріоритетне завдання - якомога швидше впровадити інструменти і механізми, які сприятимуть прискоренню вирішення проблеми непрацюючих кредитів", - зазначила міністр фінансів Оксана Маркарова.

Відео дня

Згідно зі звітом, частка непрацюючих кредитів в держбанках знизилася з 69,4% на 1 жовтня 2018 року до 67,9% на 1 січня 2018-го. ПриватБанк зменшив обсяг таких кредитів на 1,2 млрд грн (без урахування непрацюючих кредитів, виданих до націоналізації пов'язаним з колишніми власниками і топ-менеджментом банку особам), Ощадбанк - на 2,96 млрд, Укрексімбанк - на 408 млн, Укргазбанк - на 317 млн.

minfin.gov.ua
Фото: minfin.gov.ua

У 2017 році Україна встановила світовий рекорд за розміром проблемних кредитів, повідомляли в НБУ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X