Це були не банки. Гонтарєва прокоментувала скорочення кількості банків в Україні

23 жовтня 2016, 23:22
Глава Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтарєва прокоментувала закриття 82 банків в Україні за період своєї роботи


За її словами, більшість виведених з ринку банків займалися відмиванням грошей, або ж не мали ніяких активів, передає Інтерфакс-Україна.

"Насправді, не шкодуйте про 82 банків, які ми вивели з ринку, як би боляче це не було. Тому що ці банки, на жаль, не були банками. З них 20 займалися просто відмиванням грошей, в інших банках просто не було абсолютно ніяких активів, тому що у вкладників просто ці активи вкрали", - заявила Гонтарєва.

Відео дня

Глава НБУ нагадала, що згідно з рішенням Верховної Ради, відповідальність за неплатоспроможність банку несе не тільки менеджмент, але й власник.

"І я хочу, щоб всі власники цих банків знали, що ще в квітні 2015 року Верховною Радою був прийнятий закон про відповідальність не лише менеджменту цих банків, але й про відповідальність акціонерів цих банків. Тому кожному з цих акціонерів, напевно, буде по п'ять років, а за два банки, напевно, по п'ять за кожен", - заявила Гонтарєва.

Раніше повідомлялося, що Національний банк України буде застосовувати до банків жорсткі санкції за порушення закону Про фінансової реструктуризації.

Показати ще новини
Радіо NV
X