Три кандидати на посади глав митниці і податкової провалили тест з іноземної мови

10 квітня 2019, 14:23

На посаду глави Державної митної служби претендує шість осіб, податкової - п'ять

Три претенденти на посади голів Державної митної і податкової служб не пройшли перший етап конкурсу - тест з іноземної мови. Про це свідчать результати, опубліковані в Facebook першим заступником міністра економічного розвитку Максимом Нефьодовим.

Відео дня

Сам Нефьодов претендує на посаду голови Держмитниці.

"Конкурс на Голову Податкової та Митної. Тест з іноземної мови пройшли відповідно 5 та 6 осіб. Вони і допущені до конкурсу", - повідомив Нефьодов.

З кандидатів на пост глави Митної служби тест не пройшов в.о. заступник голови ДФС Віктор Кривицький. З претендентів до податкової тест не пройшли екс-суддя Вищого адміністративного суду України Сергій Острович і головний редактор журналу Рейтинг Марія Данюк.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів на засіданні 20 березня оголосив конкурси на посади голів Державної податкової та Державної митної служб. Комісія вищого корпусу державної служби проведе конкурс 16 квітня.

Також повідомлялося, що базовий оклад для керівників Податкової та Митної служб становитиме 24 тис. грн до оподаткування, з преміями - до 70 тис. грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X