Топ-менеджер великої інвесткомпанії буде розвивати бізнес Української біржі

1 червня 2018, 16:50

Керуючий партнер інвестиційної групи Універ Олексій Сухоруков йде з посади, яку займав останні сім років. Він переходить на роботу в Українську біржу.

В УБ Сухоруков буде займати пост директора з розвитку бізнесу, повідомляє портал StockWorld.

"Акціонери вирішили, що на біржі я зараз потрібніший, ніж на sell-side. Я вважаю, що при тому, як розвиваються події, з одного боку, складно знайти ще країну в світі, де фондова біржа може бути в гірших умовах. З іншого боку - це унікальний виклик. Українська біржа зробила для розвитку ринку більше, ніж всі місцеві чиновники. Буде несправедливо, якщо вони її за це задушать. Завдання складне, але правда на нашому боці", - прокоментував Сухоруков зміну роботи.

Відео дня

Сухоруков народився в 1968 році в місті Свердловськ, нині - Єкатеринбург (Росія). У 1990 році закінчив Уральський політехнічний інститут, РФ. Брав участь в побудові Російської Торговельної Системи (РТС), де пропрацював майже 15 років. Керував створенням Української біржі, яка почала свою роботу в розпал світової фінансової кризи. У період 2008-2009 років він обіймав посаду першого заступника глави УБ.

В ІГ Універ Сухоруков працював з листопада 2010 року. Також він є членом біржової ради Української біржі.

Відзначимо, що в кінці травня РНБО розширила список "антиросійських" санкцій. До переліку потрапила Московська біржа. Санкціями, зокрема, українським компаніям заборонено використовувати програмне забезпечення Московської біржі - електронні торгові системи Plaza і Forts.

До 2016 року Московська біржа володіла великими частками в двох з трьох провідних українських майданчиках - ПФТС і Українській біржі, а її програмне забезпечення було основою для ПО українських бірж. У Нацкомісії з цінних паперів України висловлюють побоювання, що ПО українських майданчиків досі залежить від російського.


Українська біржа заснована 15 травня 2008 року учасниками українського ринку цінних паперів спільно з російською фондовою біржею РТС. Торги вона почала в березні 2009 року і першою запустила ринок заявок, інтернет-трейдинг, ринок РЕПО, розрахунки через центрального контрагента і терміновий ринок.

Показати ще новини
Радіо NV
X