ТОП-5 ризиків для банківської системи України: версія Катерини Рожкової

20 лютого 2019, 20:00

Перший заступник голови правління НБУ Катерина Рожкова в інтерв'ю НВ Бізнес назвала 5 головних ризиків для української банківської системи

«Перший ризик у нас в банківській системі - це дуже короткі ресурси. Депозити з залишковим терміном погашення до 1 місяця складають більше 60% від загального обсягу. Зрозуміло, що потрібно подовжуватися, для цього потрібно зміцнювати довіру до банків. Другий ризик - високий рівень доларизації кредитних і депозитних портфелів банків, - розповіла Катерина Рожкова в інтерв'ю НВ Бізнес. - Третій ризик - високий рівень проблемних боргів, особливо, в державних банках, в яких цей показник становить 68% з урахуванням ПриватБанку. Четверте, висока концентрація держави як власника на банківському ринку - близько 55% в чистих активах. П'ятий - недостатнє розуміння власників і менеджменту невеликих банків подальшого їх розвитку».

Відео дня

Що буде з політичним імунітетом НБУ, якщо Петро Порошенко програє вибори, як вплине на кредитні спілки, ломбарди і страхові компанії прийняття закону про СПЛІТ, скільки банків залишиться в Україні до кінця 2019 року, чому олігарх Павло Фукс отримав відмову у покупці Промінвестбанку, що ще ПриватБанк може виграти у Ігоря Коломойського, чи підвищиться облікова ставка НБУ в цьому році - відповіді на ці питання читайте в інтерв'ю Катерини Рожкової завтра, 21 лютого на НВ Бізнес.

Показати ще новини
Радіо НВ
X