Тігіпко включив до свого банку систему електронних грошей, що належала Альфа-Банку

15 березня 2018, 13:40

Засновник оператора електронних грошей MAXI CARD – компанія Бенефіт системс увійшла до складу Групи ТАС українського бізнесмена Сергія Тігіпка.

Про це йдеться у прес-релізі групи.

"Наше рішення співпрацювати з MAXI - стратегічне, воно допомагає одночасно вирішити кілька наших завдань і розширити портфель послуг, що надаються компаніями групи", - зазначив Тігіпко.

Відео дня

На базі MAXI і ТАСкомбанку планується створити спільний картковий продукт. Поступово до MAXI приєднаються всі бізнес-напрямки групи ТАС, уточнили в компанії.


Власником фінансово-промислової групи ТАС є бізнесмен Сергій Тігіпко. На фінансовому ринку група представлена ТАСкомбанком і страховою групою ТАС.

У грудні 2016 року Тігіпко завершив угоду з купівлі Universal Bank і страхової компанії Aegon Life Ukraine. Протягом 2017 року ТАСкомбанк придбав частину активів і пасивів неплатоспроможних Діамантбанку і банку Новий. У грудні минулого року російський Сбербанк продав львівський VS банк Тігіпку.


MAXI - це програма лояльності, яка дозволяє заробляти бонуси (електронні гроші) на щоденних покупках у торгово-сервісній мережі MAXI і витрачати їх як звичайні гроші. Проект MAXI CARD запустив банк бізнесмена Олега Бахматюка - ВіЕйБі Банк. У 2012 році систему викупив український Альфа-банк.

Показати ще новини
Радіо НВ
X