Тігіпко націлився на купівлю нового банку

17 жовтня 2018, 08:55

Засновник і основний акціонер Групи ТАС - бізнесмен Сергій Тігіпко заявив про плани з покупки чергового банку.

"Ми багато чого купували і зараз ми будемо купувати... ВіЕс Банк вже на нашому балансі. Тас і ВіЕс ми об'єднуємо. Ми отримуємо з 1,35 мільярда до 2,1 мільярда зростання капіталу, ми отримуємо зростання активів, ми отримуємо прибутковість... Купівля банку - це самий перфект... Ми готові сьогодні до покупки наступного банку і до інтеграції, якщо необхідно, його в ТАСкомбанк ", - сказав Тігіпко на Українському банківському форумі.

Відео дня

Він зазначив, що банківська група не буде скорочувати кількість відділень.

"Ми аналізуємо всі канали продажів. Сьогодні найефективніший канал продажів - це відділення", - підкреслив Тігіпко.

Нагадаємо, що перед придбанням у російського Сбербанку його "дочки" - ВіЕс Банку (VS Bank) Тігіпко купив у греків Універсал банк (Universal Bank). Також бізнесмен скуповував кредитні портфелі Платинум Банку, банку Новий і Банку Форум, у ВТБ Банку - борги групи Ukraine Minerals.

Крім того, на початку жовтня поточного року група анонсувала досягнення попередньої домовленості про покупку Заводу Кузня на Рибальському, який опосередковано належить президенту України Петру Порошенку.


Група ТАС заснована у 1998 році, має активи в фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах. У фінансовий сектор групи входять ТАСкомбанк, Універсал банк, VS Банк, дві страхові компанії та низка інших організацій. Засновником і основним акціонером групи є Сергій Тігіпко.

VS Банк засновано в 1991 році. Згідно з даними Нацбанку України, станом на 1 червня 2018 року за розміром чистих активів ТАСкомбанк посідав 18-те місце (14,4 млрд грн), VS Банк - 37-ме місце (2,2 млрд грн) серед 84 банків, які діяли в країні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X