Тігіпко і Мартиненко домовилися про передачу Діамантбанку

26 червня 2017, 13:48
Угода про передачу Діамантбанку приймаючому ТАСкомбанку підписана 23 червня 2017 року

Про це повідомила прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО)

"23 червня 2017 був підписаний договір про передачу частини активів і зобов'язань неплатоспроможного ПАТ Діамантбанк на користь приймаючого банку - АТ ТАСкомбанк", - зазначили у Фонді.

Відео дня

За умовами угоди ТАСкомбанк набув всі права та обов'язки боржника перед вкладниками (фізичними особами, в тому числі фізичними особами-підприємцями) Діамантбанку по поверненню грошових коштів та сплати відсотків за договорами банківського рахунку/вкладу (у тому числі за іменними ощадними сертифікатами), в межах 200 тис. грн. Загальна сума переданих зобов'язань склала близько 1,1 млрд грн. При цьому сам Діамантбанк ліквідується.

На користь приймаючого ТАСкомбанку також передана частина активів Діамантбанку. Мова, зокрема, йде про частину кредитного портфеля (переважно - кредити юридичних осіб), частини нерухомості разом з основними засобами та дебіторська заборгованість одного клієнта перед банком.

Ліквідатором Діамантбанку призначено Олександра Тімонін. Процедура ліквідації банку проводиться з 24 червня 2017 року до 23 червня 2019 року.

Нагадаємо, що раніше Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення про ліквідацію Банку.

Як повідомляв НВ Бізнес, НБУ надав статус проблемного Банку через недостатній рівень капіталу. У лютому 2017 року банк заявив, що планує найближчим часом збільшити свій капітал на 750 млн грн за рахунок додаткової емісії акцій. Участь в квітневому розміщенні акцій повинен був приймати і Мартиненко.

Показати ще новини
Радіо NV
X