The lovliest service provider: автофінансування в Україні

29 вересня 2017, 17:08
Новини компаній

В Україні сприятливий час для покупки автомобіля в кредит

Український ринок автофінансування є одним з найбільш перспективних серед європейських ринків, на думку експертів австрійської групи компаній Porsche Finance Group Ukraine, яка представлена в Україні компаніями ТОВ «Порше Лізинг Україна», ТОВ «Порше Мобіліті» та ТОВ «Порше Страхове Агентство».

Відео дня

PFG Ukraine займає високі позиції на українському ринку кредитування і лізингу. Але головний принцип для компанії – бути улюбленим постачальником фінансових послуг і надійним партнером для своїх клієнтів.

Чому виріс попит на автокредитування?

У порівнянні з попереднім роком, в 2017-му продажі автомобілів в Україні зросли, навіть незважаючи на те, що ціни не знижувалися. На продажі вплинуло зростання купівельної спроможності українців, а також зміни в законодавстві.

У червні 2017 року набув чинності новий закон про споживче кредитування. Він захищає інтереси покупців: обмежує максимальну пеню, яку кредитор може вимагати за невиконання зобов'язань за договором, обмежує штрафні санкції за прострочені платежі. Це знижує ризики для покупців: зараз сприятливий час, щоб придбати автомобіль в кредит, тим більше що «Порше МобІлІтІ» пропонує вигідні умови кредитування.

Які у кредиту переваги?

Кредитні послуги Porsche Finance Group Ukraine дозволяють з вигодою купити в офіційних дилерських центрах автомобілі Volkswagen, Audi, SEAT і Porsche. Фінансова група пропонує прості умови:

  • Річна процентна ставка за кредитом становить – 18,99% в гривні. Її розмір переглядається щоквартально *
  • Термін договору – до 5 років.
  • Розмір авансового платежу залежить від вартості авто. Мінімальний платіж становить від 15%.
  • Відсутність прихованих платежів. Єдиним додатковим платежем є одноразовий адміністративний внесок в розмірі 2,5% від суми кредиту.
  • Проста і швидка процедура отримання кредиту – рішення приймається за 1-3 дні.

Якщо ви купуєте автомобіль вартістю до 60 тисяч доларів, авансовий платіж – від 15%. Якщо вартість автомобіля до 80 тисяч доларів, стартовий внесок – від 20%, а при ціні автомобіля більше 80 тисяч доларів – від 25%.

Porsche Finance Group Ukraine працює як з фізичними так і з юридичними особами.

Як погасити кредит достроково?

Кредит можна закрити раніше встановленого договором терміну. Ніяких додаткових витрат це не вимагатиме, обмежень на дострокове закриття договору не передбачено. Подати заявку можна по телефону, через електронну пошту або в «особистому кабінеті» на офіційному сайті, не виїжджаючи в офіс або автосалон. Процедура проста: клієнт подає заявку, отримує і оплачує рахунок, після чого йому надсилають документи, що підтверджують факт закриття договору кредитування.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Детальніше про умови покупки автомобіля за кредитною програмою можна прочитати на офіційному сайті Porsche Finance Group Ukraine.

* Ставка переглядається щокварталу в разі, якщо UIRD ЗМ змінюється більше, ніж на 1 процентний пункт.

UIRD ЗМ (Ukrainian Index of Retail Deposits Rates) - тримісячна ставка українського індексу ставок за депозитами фізосіб.

Про Porsche Finance Group Ukraine:

Porsche Finance Group Ukraine надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT і Porsche, як для юридичних, так і для фізичних осіб, надає послуги з управління автопарком. Porsche Finance Group Ukraine представлена в Україні компаніями ТОВ «Порше Лізинг Україна», ТОВ «Порше Мобіліті» та ТОВ «Порше Страхове Агентство». Вони є власністю австрійського «Порше Банку», який належить до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen). «Порше Холдинг» – найбільше приватне торгове підприємство в Австрії та одна з найуспішніших автомобільних компаній Європи. Воно має представництва в 21 країнах по всій Європі, а також в Колумбії, Чилі, Китаї, Малайзії, Сінгапурі та Брунеї.

Показати ще новини
Радіо NV
X