Тесть Насірова виграв тендер на 390 мільйонів гривень на добудову Охматдиту у підрядника ДФС - ЗМІ

30 жовтня 2015, 13:15
37
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Тесть Насірова виграв тендер на 390 мільйонів гривень на добудову Охматдиту у підрядника ДФС - ЗМІ - фото

Охматдит добудовуватиме тесть Насірова

Держпідприємство Укрмедпроектбуд 27 жовтня акцептувало пропозицію ТОВ Альтіс-констракшн на роботи з будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит вартістю 389,97 млн грн

Крім завершення будівництва, тендер передбачає поставку та монтаж різноманітного обладнання, у тому числі медичного, повідомляють Наші гроші із посиланням на Вісник державних закупівель.

Заявка Альтіс-констракшн була на 91 млн грн дешевше від очікуваної ціни тендеру, а її єдиним конкурентом було ТОВ Будівельно-монтажний комплекс Енергомонтажвентиляція.

Те, що в тендері взяли участь лише двоє учасників експерт Transparency International Україна Віктора Нестуля пояснив тим, що цей тендер кілька разів намагались зірвати скаргами до АМКУ.

Три фірми, які не є великими гравцями будівельного ринку столиці, у вересні-жовтні тричі оскаржували цю закупівлю в Антимонопольному комітеті.

Альтіс-констракшн зі статутним капіталом 350 тис грн належить кіпрським офшорам Альтіс холдинг лімітед (Altis honding limited) і Гаріхан інвестментс лімітед (Garyhun investments limited), кінцеві бенефіціари яких не вказані.

Директором фірми є Максим Забігайло, який також є директором корпорації Альтіс-холдинг відомого забудовника Олександра Глімбовського.

Дочка Глімбовського Катерина є власницею британської фірми Altis ltd і дружиною голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Секретарем Altis ltd є брат Насірова Євген, а адресою реєстрації фірми, а також контактною адресою Глімбовської та Насірова вказана лондонська квартира за адресою 5 City Tower, 3 Limeharbour.

Ця квартира належить голові фіскальної служби.

Єдиний конкурент Альтіс-констракшн на тендері з добудови Охматдиту - ТОВ Будівельно-монтажний комплекс Енергомонтажвентиляція (ЕМВ) - належить Вадиму Корбуту, Костянтину Вадимовичу Корбуту та Ігорю Мельникову.

Ця компанія виграла перший і єдиний державний тендер у грудні 2013 року на капітальний ремонт будівель Украероруху у аеропорту Бориспіль на суму 95,19 млн грн. Однак існує фірма зі схожою назвою ТОВ Холдингова компанія Енергомонтажвентиляція, зареєстрована за тією ж адресою (вул. Івана Франка, будинок 5-Б) з таким самим контактним телефоном, що і ТОВ Будівельно-монтажний комплекс Енергомонтажвентиляція (ЕМВ).

ТОВ Холдингова компанія Енергомонтажвентиляція у липні 2015 року виграла тендер Державної фіскальної служби, очолюваної Насіровим, на реконструкцію автомобільних пунктів пропуску Красноїльськ (18,46 млн грн.) і Дяківці (23,58 млн грн.).

Засновником підрядника ДФС є Михайло Іщенко.

Михайло Іщенко і Вадим Корбут є співвласниками ще однієї фірми з цією ж адресою з ідентичною назвою – ПАТ Енергомонтажвентиляція.

Раніше повідомлялося, що голова ДФС Роман Насіров не задекларував квартиру в Лондоні за адресою вул. Лаймхарбор, 3, кв. 5.

Пізніше журналісти відшукали у Насірова ще одну квартиру в Лондоні.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською

ТОП 3

Фінанси

Сьогодні, 09:30

thumb img
Що з курсом. Хто зупинив девальвацію гривні і який прогноз після виборів
1940
Фінанси

Сьогодні, 09:45

thumb img
Український банк вперше провів із клієнтом валютний своп із гривнею - Нацбанк
375
Фінанси

Сьогодні, 08:20

thumb img
Курс валют НБУ. Гривня до долара подорожчала до 26,96 грн/$
220

Головне

Політика

Вчора, 13:05

thumb img
Катерина Кіт-Садова у великому інтерв'ю – про чоловіка, "сміттєвий" скандал, Гриценка і свої активи
Геополітика

Сьогодні, 07:28

thumb img
Трамп і Меркель обговорили Україну у телефонній розмові
Фінанси

Сьогодні, 08:43

thumb img
У 2019 економічне зростання тимчасово сповільниться до 2,5% - НБУ