Колишній глава АМКУ може увійти до наглядової ради одного з держбанків

15 жовтня 2020, 18:36

Колишнього главу Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва номінували в наглядову раду державного Укрексімбанку від Верховної Ради.

Як передає Інтерфакс-Україна, таке рішення прийняв фінансовий комітет українського парламенту. Рішення підтримав 21 член комітету.

Говорячи про свою роботу на посаді глави комітету в 2015-2020 роках, Терентьєв сказав, що комітет «зробив стрибок вперед»

Відео дня

Нагадаємо, що 3 липня Верховна Рада на позачерговому засіданні звільнила Юрія Терентьєва з посади голови Антимонопольного комітету.

10 жовтня 2019 року АМКУ прийняв рішення оштрафувати ряд тютюнових компаній і монополіста-дистриб'ютора Тедіс Україна на 6,5 млрд грн . Найбільший штраф призначили компанії Тедіс Україна, яку зобов'язали виплатити 3,4 млрд грн.

У 1997-2000 роках Терентьєв керував правовим забезпеченням діяльності американської фармацевтичної компанії Брістол-Майерс Сквібб Україна, а в 2000-2002 роках працював радником з правових питань в міжнародній тютюновій компанії ЗАТ Джей Ті Інтернешнл Компані Україна.

Після цього протягом 10 років працював в міжнародній торговій компанії групи МЕТРО - ТОВ МЕТРО Кеш енд Кері Україна, займаючи позиції начальника юрвідділу, начальника відділу фінконтроля, директора департаменту координації розвитку, директора з контролю дотримання законодавства і корпоративних стандартів.

З квітня 2012 працював в ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг на посаді заступника генерального юрисконсульта підприємства, а в 2015 році був призначений главою АМКУ.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X