Телетрейд: відгуки клієнтів, історія розвитку компанії, плани на майбутнє

8 серпня 2017, 10:00
PR

У наш час великої популярності набув бізнес, що не так давно з'явився - торгівля на фінансовому ринку

Ринок складається з величезної кількості компаній-конкурентів. Однією з таких компаній, що займає важливе місце в фінансовій сфері, є брокер Телетрейд. Відгуки про цю компанію говорять про те, що багаторічна наполеглива робота була виконана не дарма, тому що наповнені вони вдячністю як від клієнтів компанії, так і від співробітників.

Відео дня


Teletrade - брокер, якому довіряють
Teletrade - брокер, якому довіряють Фото:

Компанія Телетрейд займається своєю діяльністю на фінансовому ринку вже майже двадцять три роки. Така цифра говорить про те, що Teletrade довіряють. Інакше компанії б уже просто не було. Телетрейд - це великий світовий гравець, який надає свої послуги по всій земній кулі. На сьогоднішній день компанія зареєстрована в 30 країнах по всьому світу і має більше 200 представництв.

За регулятивність і законність відповідають такі організації, як Cyprus CYSEC, Національний Банк Білорусі, Асоціація Форекс-дилерів і деякі інші.

Основними платформами для трейдингу з Телетрейд є MetaTrader4, MetaTrader5, MultiTerminal.

Про те, що прихильники брокера вважають компанію надійною, кажуть позитивні Teletrade відгуки у величезній кількості. Клієнти і працівники компанії говорять про те, що механізм роботи викликає у них довіру і бажання до подальшої співпраці, що не може не стимулювати Телетрейд розвиватися. У цій статті буде докладно пояснена причина того, що в мережі є так багато позитивних відгуків про Телетрейд.

Телетрейд - офіційний сайт компанії надає всім, хто цікавиться, необхідні дані для ефективної роботи на фінансовому ринку. Це і економічний календар Телетрейд, і аналітика компанії, і актуальна новинна стрічка.


Teletrade - це компанія з колосальним досвідом
Teletrade - це компанія з колосальним досвідом Фото:

Що таке Teletrade і які його основні принципи?

Телетрейд - це:

  1. Чесна співпраця
  2. Широкий спектр послуг і інструментів для трейдингу
  3. Грамотна навчальна програма, яка об'єднує теорію і практику. Все проходить під керівництвом справжніх майстрів своєї справи
  4. Є можливість отримання торгових сигналів від провідних аналітиків, що допомагає трейдерам краще орієнтуватися в світі фінансових ринків. Економічний календар Телетрейд відображає актуальну інформацію про світові події
  5. Брокер удостоївся того, щоб його визнали одним з кращих роботодавців. Телетрейд вакансії дуже різноманітні. Співробітники отримують можливість особистісного зростання, комфортних умов для праці, гідної заробітної плати, приємної робочої атмосфери, обміну досвідом та підвищення кваліфікації.
  6. Компанія не на словах, а на справах показує, що піклується про своїх клієнтів і співробітників, тому Teletrade відгуки носять тільки найпозитивніший характер і говорять про виконану роботу величезного масштабу. А Телетрейд відгуки стимулюють експертів компанії на подальший розвиток і розширення кордонів.

Командою Teletrade були розроблені спеціальні курси для навчання навичкам торгівлі на валютних ринках. Компанія Телетрейд бажає своїм клієнтам тільки найкращого, тому рекомендує займатися торгівлею лише після проходження якісного навчання трейдингу від грамотних фахівців, які мають багатий досвід проведення успішних торгових угод.

Компанія займається навчанням у багатьох країнах світу з філіями Телетрейд. Двадцятидворічний досвід роботи і Teletrade відгуки співробітників і клієнтів підкреслюють ефективність цієї компанії. Залишені від працівників і вкладників відгуки говорять самі за себе, а саме про те, що брокер викликає довіру, тому мережа клієнтів весь час розростається, а позитивні Телетрейд відгуки все частішають.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю


Teletrade - це компанія з великим майбутнім
Teletrade - це компанія з великим майбутнім Фото:

Навчальна програма від TeleTrade

Брокерська компанія Телетрейд надає своїм клієнтам комплексну програму навчання, яка орієнтована як на недосвідчених трейдерів, які починають своє знайомство з фінансовими ринками, так і на успішних гравців ринку. Навчальний курс від Телетрейд можна пройти в одному з 200 офісів, розташованих в різних точках земної кулі.

Очне навчання в компанії Телетрейд проходить в тому форматі, який найбільш прийнятний для клієнта. Це можуть бути як групові заняття Форекс, так і індивідуальні уроки трейдингу, коли учень самостійно розробляє зручний для нього графік занять.

Навчання від Телетрейд ділиться на базовий курс і поглиблений курс. Вступний курс трейдингу надається на безкоштовній основі для новачків. На лекціях клієнт дізнається про валютні ринки і основи трейдингу, розбереться в видах аналізу і джерелах новин, а також познайомиться з терміналом, тактиками торгівлі і торговим планом.

У той же час поглиблений курс розрахований на тих, хто хоче відточити майстерність торгівлі і відкрити для себе нове джерело постійного доходу. Під час поглибленого курсу висококваліфіковані викладачі Телетрейд здійснять підбір персональної стратегії і проведуть відпрацювання отриманих знань на практиці. Крім того, під час цього курсу клієнт зможе відвідувати тренінги та майстер-класи, а також пройти індивідуальні заняття з фінансовим консультантом.

Докладнішу інформацію про навчання в компанії можна побачити на Телетрейд .


Teletrade відгуки співробітників не можуть не радувати
Teletrade відгуки співробітників не можуть не радувати Фото:

Телетрейд аналітика, новини компанії

Телетрейд - це компанія, яка дбає про те, щоб її клієнти володіли найактуальнішою інформацією, адже якщо проінформований, значить - озброєний! Для цього на офіційному сайті компанії був розроблений розділ Телетрейд аналітика. Кожні 20 хвилин на сайті регулярно з'являються свіжі світові Телетрейд новини, які так чи інакше впливають на зміну руху на валютному ринку. Телетрейд аналітика буде корисна кожному зацікавленому. Крім того, там є різні поради від професійних трейдерів, орієнтуючись на які, можна ефективно проводити свої торгові угоди.

Відгуки про TeleTrade від співробітників компанії

На каналі YouTube від TeleTrade опубліковано безліч позитивних відгуків від співробітників компанії, які акцентують увагу на величезній кількості достоїнств брокера.

У відео йдеться про те, що компанія дбає про своїх співробітників, а кращі керівники офісів систематично нагороджуються. Цього разу нагородили Христину Раца - керівника чернівецького офісу ЦБТ. Офіс під її керівництвом не 1 раз був відзначений як кращий в Україні. Дівчині подарували путівку на відпочинок в Єгипет з проживанням у 5-зірковому готелі. Христину преміювали за особисті досягнення в роботі.

TeleTrade відгуки від клієнтів компанії

У прикладі відео на каналі Teletrade відгуки від клієнта компанії Андрія Колбіна з міста Запоріжжя. Андрій розповідає, що йому дуже подобалася тема, пов'язана з фінансовими ринками: дивився різні фільми, читав книги про це. І вийшов на офіс компанії, звідки отримав інформацію, що компанія займається роботою на фінансових ринках, і надійшло запрошення безкоштовно відвідати уроки. Основним джерелом знань клієнт вважає офіційний сайт компанії TeleTrade. Вважає, що компанія за весь час існування зробила дуже багато всього хорошого.

Teletrade "Вершинки"

Компанія дбає про всебічний розвиток молоді України. Для цього не рідко проводяться всілякі конкурси. Одним з таких був проект "Вершинки". За результатами якого вдалося визначити сотню найбільш інтелектуально розвинених талановитих українських представників. Конкурс проводився в галузі спорту, мистецтв і науки.
1 вересня 2016 року всі учасники були нагороджені сертифікатами, а також грошовими призами. Компанія рада допомогти талантам пробитися і досягти успіхів.

Дружба народів TeleTrade

8 серпня 2014 пройшла в Одесі прес-конференція з приводу міжнародного турніру з футболу. Багато відомих людей, пов'язаних з футболом, взяли участь в організації заходу. Ця подія проводилася вже вдруге і знову увінчалася успіхом. Була підтримана ідея про розвиток взаєморозуміння між народами. Підтримка TeleTrade цього проекту - ще один спосіб підкреслити такі близькі нам і важливі цінності.

TeleTrade любить гру CASH FLOW

В офісах міст України дуже часто проводяться різні цікаві заходи. Не рідко вони розважального типу. Так, нещодавно в чернівецькому офісі і в офісі міста Дніпро пройшли міні-турніри з гри Кеш Флоу.
Ідея створення цієї гри належить самому Роберту Кіосакі, і у неї дуже багато шанувальників. У цю гру грає безліч успішних людей, тому що це поєднання інтелектуального і розважального проведення часу, і надихає бізнесменів на нові звершення.
Cash Flow більш реалістична, ніж Монополія, що автоматично стає великим плюсом для цієї гри. Кожен учасник гри має можливість у всіх барвах проявити свої підприємницькі якості. Гра тривала 3 години. Учасники отримали море задоволення і відпочили під час кава-брейку. Офіси всіх міст раді вітати всіх охочих і запрошують на розумне проведення часу, яке принесе позитивні емоції.


Телетрейд новини найактуальніші
Телетрейд новини найактуальніші Фото:

TeleTrade надає підтримку тим, хто в цьому так потребує

Благодійність від TeleTrade прийшла в місто Білгород-Дністровський. Саме там з 2015 року працює громадська організація "Захист", створена для учасників АТО. Перш за все компанію цікавить захист прав учасників АТО. Також підтримується тісний зв'язок з батьками загиблих. Допомагають отримувати путівки в санаторно-курортні організації. Головне завдання організації - допомагати учасникам АТО і захищати права людей, які ризикували власним життям в ім'я нашої держави.

Телетрейд - це саме те, що потрібно інвесторам і трейдерам

Отже, судячи з перерахованих достоїнств міжнародного брокера TeleTrade, переваг у нього не мало. Саме з цієї причини він посідає дуже вагоме місце в світі фінансових ринків, персонал цього брокера задоволений співпрацею, а клієнти не бояться довірити свої заощадження.

Показати ще новини
Радіо NV
X