Telegraph назвала перших у світі біткоінових мільярдерів

3 грудня 2017, 16:07
137
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Близнюки-брати Тайлер і Кемерон Уінклвосс володіють 1% усіх біткоінів у світі

Першими в світі біткоіновимі мільярдерами стали близнюки-брати Тайлер і Кемерон Уінклвосс, пише британська газета The Telegraph. Вони звинувачували Марка Цукерберга в тому, що він вкрав у них ідею Facebook

Уінклвосс купили біткоіни на гроші, виграні у Цукерберга в суді. У 2008 році він виплатив їм $65 млн в рамках мирової угоди, а в 2013 році вони купили криптолювалюту на $11 млн, коли один біткоін коштував $120. Станом на 2 грудня 2017 року курс біткоіна становив $10,9 тис.

"Вважається, що це перший мільярд, зароблений на криптовалютних інвестиціях, знаковий момент для спірного активу", - сказано в матеріалі.

За даними Telegraph, брати Уінклвосс володіють приблизно 1% всіх біткоінів у світі. Їхні статки оцінюються приблизно у 100 тис. біткоінів.

Близнюки Уінклвосс вже відкрили власну онлайн-біржу і венчурний фонд. "Ми ніколи не продавали біткоіни, ми вклалися на довгі роки", - говорив Кемерон Уінклвосс в 2015 році.

Іншим власником більш ніж $1 млрд в біткоінах є засновник криптовалюти, людина, що ховається під псевдонімом Сатоші Накамото.

Зазначимо, що Національний банк України, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку і Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг не визнають криптовалюту платіжним засобом, грошовим сурогатом або цінністю.

Тим часом засновник антивірусної компанії McAfee Джон Макафі спрогнозував, що до 2020 року курс біткоіна досягне мільйона доларів.

Вибір редакції

Політика

Вчора, 20:32

article_img
Хто з шести основних кандидатів у президенти є найбільшим домовласником
Країни

Сьогодні, 10:33

article_img
Наша проблема – туристи і мопеди. В Амстердамі призначили велосипедним мером дев'ятирічну дівчинку
Компанії/Ринки

Вчора, 14:42

article_img
Мистецтво привертати увагу. Історія успіху креативного агентства Banda

Головне

Політика

Вчора, 17:39

article_img
Тимошенко прокоментувала рейтинги Зеленського - ЗМІ
Країни

Сьогодні, 10:36

article_img
У Нігерії перенесли президентські вибори за пару годин до голосування
Країни

Сьогодні, 03:29

article_img
Нойерт відмовилася від боротьби за посаду постпреда США при ООН