Світовий банк розгляне надання 300 мільйонів євро на підвищення енергоефективності в Україні

15 грудня 2021, 03:35

Перший віце-прем'єр-міністр — міністр економіки Юлія Свириденко заявила, що Світовий банк розгляне надання Україні 300 мільйонів євро на підвищення енергоефективності.

"Хороша новина - уже 17 грудня Рада директорів Світового банку розглядатиме надання Україні 300 млн євро в рамках другого траншу за проєктом Друга позика на політику розвитку у сфері економічного відновлення. Ці кошти будуть спрямовані насамперед на фінансування президентського проєкту Енергетична незалежність", – заявила Свириденко.

Відео дня

За її словами, завдяки програмі термомодернізації витрати на комунальні платежі можна буде знизити на 60%. У 2022 році до програми планують включити 5000 будинків по всій країні.

У Мінекономіки зазначили, що на зустрічі з регіональним директором Світового банку Арупом Банерджі також обговорювалися ключові питання поглиблення партнерства.

"Спільно готуємо системний документ про напрями співпраці. Йдеться про Стратегію партнерства на 2022 - 2026 роки. У фокусі - економічний розвиток України, макрофінансова стійкість, впровадження електронного урядування та цифровізації, розширення експортних ринків та посилання конкурентоспроможності українських «зелених» технологій", - заявила Свириденко.

Слухайте подкаст на цю тему
Показати ще новини
Радіо НВ
X