Суркіси подали до суду на інвестбанкіра Dragon Capital Фурсу через звіт Kroll

11 вересня 2020, 16:11

Суркіси подали в суд на інвестбанкіра Сергія Фурси через його коментарів щодо опублікованого ЗМІ фрагмента звіту Kroll про махінації в ПриватБанку.

Брати Ігор і Григорій Суркіси і їх батько Рахміль Суркіс подали позов про захист честі і гідності проти інвестбанкіра компанії Dragon Capital Сергія Фурси. Про це сам Фурса повідомив у Facebook.

Відео дня

«У понеділок мене викликають до суду за позовом про захист честі і гідності Суркісів проти мене і телеканалу Прямий, де я посмів обговорювати звіт Kroll», — написав Фурса.

За словами інвестбанкіра, Суркіси вимагають вибачитися і публічно заявити, що звіту Kroll не існує, а сам Фурса спаплюжив чесне ім'я Суркісів обговорюючи новину про цей звіт.

«Але. Звіт Kroll є. Це знаю я. Знає Kroll. І знають Суркіси. І, найцікавіше, що він є біля Печерського суду, куди направлено позов. Він є і у самих братів Суркісів, які витребували його на Кіпрі», — заявив інвестбанкір.

Серед відповідачів позову сім'ї Суркісів значиться і телеканал Прямий, в ефірі якого Сергій Фурса і обговорював зазначений звіт.

Нагадаємо, що в кінці липня цього року американське видання Chicago morning star опублікувало фрагмент розслідування агентства Kroll про те, як колишні власники ПриватБанку виводили з нього гроші до націоналізації.

Згідно з цією інформацією, у 2008−2010 роках ряд компаній, пов’язаних із Приватбанком отримав кредити від ПриватБанку Кіпру на загальну суму $361 млн.

Раніше брати Суркіси також намагалися довести у суді, що вони не були пов’язані з ексвласниками Приватбанку і оскаржити процедуру bail-in — конвертацію депозитів, пов’язаних з банком осіб в його капітал, яка мала місце при націоналізації ПриватБанку. Однак 15 червня цього року Верховний Суд став на бік держави в справі Суркісів.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X