Суд заарештував квартиру колишнього топ-менеджера банку Фінанси та Кредит

1 серпня 2017, 15:04
Печерський районний суд Києва заарештував квартиру колишнього заступника голови правління банку Фінанси та Кредит Світлани Лотоцької

Про це йдеться в ухвалі суду від 25 липня, передають Українські новини.

Суд вирішив заарештувати квартиру Лотоцькою площею 39 кв. м для забезпечення конфіскації майна як виду покарання і відшкодування шкоди, заподіяної в результаті кримінального злочину.

Відео дня

Так, Генеральна прокуратура розслідує незаконність фінансової угоди посадових осіб банку Фінанси та Кредит, які за допомогою нерезидентів України, в тому числі офшорної компанії Nasterno Commercial Limited (кінцевим бенефіціарним власником є колишній помічник депутата Костянтина Жеваго Олександр Демченко), незаконно вивели активи банку на суму понад 1 млрд грн.

Також слідство встановило факт попередньої змови з іншими особами та укладення договору поручительства з банком Meinl Bank AG (Австрія).

20 червня суд продовжив на 2 місяці запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання колишнім заступникам голови правління банку Фінанси та Кредит Віктору Голубу і Світлані Лотоцькій.

Вони зобов'язані прибувати за першим викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді або в суд на певний час; не виходити з населеного пункту, в якому проживають; повідомляти про зміну свого місця проживання; утриматися від спілкування з іншими підозрюваними; залишити на зберігання свій закордонний паспорт.

У даній справі підозрюються екс-голова правління банку Володимир Хливнюк, екс-заступник голови правління Ігор Копертєхіна і помічник депутата Олександр Демченко.

27 жовтня 2016 року Демченко був застосований запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 41,34 млн грн.

У травні стало відомо, що Інтерпол оголосив у міжнародний розшук колишнього заступника голови правління банку Фінанси та Кредит Олега Шапкина.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X