Суд заарештував будівлю головного офісу Укрінбанку

14 квітня 2017, 12:56
Господарський суд Києва заарештував будівлю головного офісу Укрінбанку, що ліквідується, в Києві

Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські новини.

Так, арешт накладено 10 квітня за позовом ПАТ Укрінком (Сєвєродонецьк Луганська область), яке вважає себе правонаступником Укрінбанку.

Відео дня

У лютому 2016 Укрінком звернувся в суд з позовом до Фонду гарантування вкладів про визнання недійсним договору іпотеки від 8 лютого 2016.

Предметом іпотечного договору, укладеного між Фондом гарантування та ліквідатором Укрінбанку, виступає нежитловий будинок площею 4 377,40 кв. м, який знаходиться в Києві на вул. Смирнова-Ласточкіна (зараз Вознесенський узвіз), 10-А (головний офіс Укрінбанку).

У вересні 2016 рішенням Госпсуду Києва позовні вимоги Укрінкома були задоволені повністю, однак постановою Вищого господарського суду України від 28 лютого була задоволена касаційна скарга Фонду гарантування вкладів, а справу направлено на новий розгляд у Господарський суд Києва.

10 квітня суд задовольнив заяву ПАТ Укрінком про вжиття заходів до забезпечення позову і заарештував будівлю офісу.

Арешт накладений до вирішення спору по суті.

Нагадаємо, 25 грудня 2015 року Національний банк України відніс банк Укрінбанк до категорії неплатоспроможних.

22 березня 2016 Національний банк вирішив ліквідувати Укрінбанк.

29 квітня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною ліквідацію Укрінбанку, а 13 липня Київський апеляційний суд відхилив касаційні скарги НБУ та Фонду гарантування вкладів.

13 липня в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців внесено зміни, якими юридична особа ПАТ Укрінбанк не тільки перереєстровано на нового керівника і за новою юридичною адресою, але також і перейменовано.

Вищий адмінсуд касаційну скаргу Нацбанку залишив без задоволення, а рішення судів першої та апеляційної інстанцій - без змін.

Нагадаємо, що 13 квітня стало відомо, що головна військова прокуратура підозрює колишнього власника і голову наглядової ради Укрінбанку Володимира Клименка у привласненні майна фінансової установи.

Показати ще новини
Радіо НВ
X