Суд визнав законною догану Рожкової. Вона спростовує

16 серпня 2021, 11:21

Апеляційний суд визнав законним рішення Ради Національного банку України про догану першій заступниці голови НБУ Катерині Рожковій і вираженні їй недовіри.

Шостий апеляційний адмінсуд на засіданні 11 серпня задовольнив апеляційну скаргу Нацбанку України і скасував рішення Окружного адмінсуду Києва від 2 квітня цього року про визнання протиправною догани першій заступниці голови НБУ Катерині Рожкової.

Відео дня

Про це пише Finbalance.

Шостий апеляційний адмінсуд закрив провадження у цій справі.

Доповнено 19 серпня. Перша заступник голови НБУ Катерина Рожкова заявила, що повідомлення ЗМІ про рішення суду щодо догани від Ради НБУ не відповідають дійсності. Рожкова зазначила, що Шостий Апеляційний суд відмовився розглядати цю справу по суті і передав її в Київський апеляційний суд. Той своєю чергою залишив незмінним своє рішення на користь позивачів.

Нагадаємо, що на початку жовтня 2020 року в Раді НБУ оголосили догану Рожкової і Сологубу і висловили їм недовіру. Як пізніше заявила сама Рожкова, причиною догани стали коментарі виданню KyivPost для публікації про Нацбанк.

2 квітня ОАСК скасував рішення Ради НБУ про догану і висловлення недовіри першому заступнику голови правління НБУ Катерині Рожкової і заступнику голови правління НБУ Дмитру Сологубу.

У НБУ тоді заявили, що оскаржать скасування догани Рожкової і Сологубу.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X