Суд відстрочив повернення понад 9 млрд грн кредитів Приватбанку

26 грудня 2017, 13:32
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Господарський суд Києва на 8 років відстрочив сплату боржниками понад 9 млрд грн кредиту Приватбанку

Про це йдеться у судовому рішенні від 14 грудня.

Так, суд задовольнив позови трьох компаній-боржників. Зокрема, суд задовольнив позов компанії Пром Гарант Плюс і визнав недійсною додаткову угоду з Приватбанком від 28 листопада до кредитного договору, яким терміном повернення кредиту у сумі 4,5 млрд грн значилося 15 жовтня 2017 року з можливістю продовження. Тоді як в самому договорі датою повернення кредитних коштів було зазначено 25 жовтня 2025 року.

Відео дня

У вересні 2017 Приватбанк повідомив компанії Пром Гарант Плюс про розірвання кредитного договору у зв'язку з несвоєчасною сплатою відсотків і вимагав дострокового повернення кредиту у повному обсязі.

Вивчивши статут товариства, суд дійшов висновку, що додаткова угода є недійсною, оскільки, підписуючи її, директор перевищив повноваження, а рішення про додаткову угоду не було погоджено із загальними зборами акціонерів.

З аналогічних причин було визнано недійсними такі ж угоди ще з двома компаніями Брайтон ЛТД (у кредитному договорі термін погашення позики на 4,1 млрд грн було визначено 24 жовтня 2024 року, а в угоді вказана дата 28 жовтня 2017 року). Також недійсним визнано угоду з Коуч Прайм (у кредитному договорі термін погашення позики на 700 млн грн було зазначено 20 жовтня 2026 року, а в угоді 20 жовтня 2017 року).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X