Суд відсторонив Рожкову від посади заступника голови Нацбанку

25 квітня 2018, 09:07
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дарницький районний суд відсторонив від посади заступника голови Національного банку України (НБУ) Катерину Рожкову за позовом депутата Ігоря Луценка.

Про це нардеп повідомив своїй Facebook-сторінці, посилаючись на ухвалу суду.

"Заяву позивача народного депутата України Луценка Ігоря Вікторовича задовольнити - в якості забезпечення позову: заборонити Рожковій Катерині Вікторівні брати участь в роботі і засіданнях правління Національного банку України, а також заборонити здійснювати і/або виконувати всі і будь-які дії, пов'язані з виконанням і/або здійсненням повноважень заступника голови Національного банку України та/або будь-яку іншу діяльність на посаді заступника голови НБУ", - йдеться в документі.

Відео дня

Зазначається, що заборона діє до вирішення спору по суті.

Рішення суду набирає чинності з моменту проголошення - 26 грудня 2017 року - і підлягає негайному виконанню. При цьому в реєстрі судових рішень зазначено, що документ був зареєстрований 28 березня 2018 року, а опублікований - 30 березня.

Нагадаємо, що на початку вересня 2017 року Національні антикорупційне бюро допитало Рожкову у справі про зловживання чиновників НБУ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X