Суд скасував заборону на ліквідацію української "дочки" російського ВТБ банку

22 листопада 2018, 08:20

Київський апеляційний суд частково задовольнив скаргу ВТБ Банку і скасував постанову приватного виконавця про відкриття виконавчого провадження від 19 вересня, яке було винесено на підставі заяви компанії Нива-Тур в рамках виконання постанови апеляційного суду Києва від 5 вересня про забезпечення позову у частині, що стосується заборони банку здійснювати ліквідацію або реорганізацію юридичної особи.

Про це пише finbalance.

При цьому, суд відмовився задовольнити скаргу ВТБ Банку у повному обсязі

Зокрема, суд відмовив банку у проханні зобов'язати приватного виконавця повернути постанову Апеляційного суду Києва від 5 вересня без прийняття до виконання і скасувати інші прийняті виконавцем заходи з примусового виконання зазначеного судового рішення, оскільки "суд не має права зобов'язувати до вчинення тих дій.

Відео дня

Нагадаємо, що 25 вересня Апеляційний суд Києва ухвалив клопотання екс-глави Приватбанку Олександра Дубілета і 18 компаній, пов'язаних з екс-власниками Приватбанку, про визнання та надання дозволу на виконання рішення Арбітражного суду (Гаага) 2 травня 2018 року.

У травневому рішенні голландського суду йшлося про стягнення $159 млн. Екс-приватівці хочуть стягнути ці суми з РФ на території України.

Саме в межах цього процесу екс-приватівці 5 вересня змогли заарештувати акції трьох українських "дочок" російських держбанків: Промінвестбанку, Ощадбанку та ВТБ Банку.

Нагадаємо, що на початку жовтня, компаніям Коломойського дозволили стягнути $140 млн компенсації з РФ.

ВТБ банк оскаржив стягнення з РФ $140 млн на користь екс-власників Приватбанку.

16 листопада, ВТБ банк ввів додаткову комісію в розмірі 15% на зняття готівки.

Показати ще новини
Радіо НВ
X