Суд скасував ліквідацію українського банку

7 квітня 2017, 14:48
Київський Апеляційний Адміністративний суд 5 квітня 2017 визнав незаконними дії Нацбанку щодо КСГ Банку та скасував постанову НБУ від 31 серпня 2016 року про його ліквідацію

Про це повідомила прес-служба акціонера банку з посиланням на рішення суду, передають Українські новини.

Суд зобов'язав відновити функціонування КСГ Банку в повному обсязі, який існував до прийняття Нацбанком незаконних постанов.

Відео дня

Суд не знайшов підтвердження фактів порушень, якими можна було обгрунтувати прийняття НБУ рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.

У свою чергу представники КСГ Банку надали суду докази порушень закону та відповідних процедур з боку НБУ.

За словами адвоката КСГ Банку Романа Ворона, "ми надали суду вичерпну інформацію, згідно з якою НБУ, по суті, сфальсифікував неіснуючі порушення. Ми всі чудово бачили, як Нацбанк з різних причин виводить з ринку дрібні та середні банки. Керівництво НБУ, безсумнівно, має право на своє бачення розвитку банківського сектору. Але політика Нацбанку не має права проводитися протиправними методами".

Нагадаємо, що 30 серпня НБУ вирішив ліквідувати КСГ Банк. Причиною стали систематичні порушення законодавства у сфері запобігання та протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, зокрема за здійснення ризикової діяльності у сфері фінансового моніторингу.

У січні цього року Окружний адміністративний суд Києва підтвердив правомірність відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ КСГ Банк.


Найбільшими акціонерами банку є Сергій Касьянов і його дружина з загальною часткою 66,9% акцій.
Показати ще новини
Радіо НВ
X