Суд переніс розгляд справи про визнання недійсним договору купівлі-продажу ПриватБанку державі

12 серпня 2019, 16:35

Госпсуд Києва переніс розгляд справи про договір купівлі-продажу акцій банку Міністерству фінансів в рамках націоналізації

Як стало відомо НВ Бізнес Господарський суд Києва  8 серпня переніс розгляд справи про визнання недійсним договору купівлі-продажу ПриватБанку на 3 вересня.

Позов про визнання недійсним договору купівлі-продажу цього банку від 21 грудня 2016 року, між Мінфіном і особами, що були на той момент його акціонерами, був поданий екс-власником банку Ігорем Коломойським і Triantal Investments Ltd.

Відео дня

Нагадаємо, 7 травня Госпсуд відмовив у клопотанні ПриватБанку закрити провадження у цій справі. Однак суд задовольнив клопотання представників Коломойського надати додаткові докази, серед яких точна кількість акцій Приватбанку, які були продані державі в процесі націоналізації.

За договором купівлі-продажу Коломойський продав ПриватБанк Міністерству фінансів за 1 гривню, так як на той момент банк був з негативним капіталом.

Як повідомила раніше НВ Бізнес екс-глава НБУ Валерія Гонтарєва, підозра до неї Генеральної прокуратури про фіктивні угоди з Аграрним фондом і Брокбізнесбанком може бути пов'язано з тиском на Національний банк, щоб скасувати націоналізацію ПриватБанку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X