Суд призупинив стягнення грошей з Приватбанку дружині Боголюбова і Суркісам

25 травня 2018, 15:05

Верховний Суд призупинив стягнення з Приватбанку 364 млн грн на користь А-банку Ігоря і Григорія Суркісів, а також 500 млн грн на користь колишньої дружини екс-співвласника банку Геннадія Боголюбова - Олени Боголюбової.

Відповідні ухвали суд виніс 15 травня по справі і 21 травня, передає FinClub.

Суд вирішив призупинити процедуру виконання рішень щодо стягнення коштів до розгляду касаційних скарг Приватбанку.

Відео дня

Нагадаємо, що 22 грудня 2016 року кошти Олени Боголюбової і А-банку, як пов'язаних з акціонерами осіб, були списані з рахунків в Приватбанку в рамках процедури bail-in.


Bail-in - механізм, який використовується при санації проблемних банків і передбачає або конвертацію депозитів в акції фінустанови, або переоформлення вкладів в спеціальний субординований кредит на поповнення капіталу.


5 лютого Київський апеляційний суд залишив в силі рішення суду першої інстанції про стягнення з Приватбанку 364 млн грн на користь А-банку.

13 квітня Апеляційний суд Дніпропетровської області залишив в силі рішення суду першої інстанції про стягнення з Приватбанку 500 млн грн на користь Олени Боголюбової.


18 грудня 2016 року Кабінет міністрів прийняв рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стало власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізувати на суму 116,8 млрд грн.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішив докапіталізувати Приватбанк ще на 38,6 млрд грн. Перший транш у 22,5 млрд грн було надано банку в липні 2017 року, другий на 16 млрд грн - в грудні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X