Суд відмовився знімати арешт з активів Коломойського за позовом НБУ

6 травня 2019, 12:53
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

В НБУ наполягають, що накладення судом арешту на спірне майно є порушенням прав банку

Київський апеляційний суд відмовився задовольнити апеляційну скаргу Національного банку, який просив зняти арешт з активів, підконтрольних колишнім власникам ПриватБанку. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані в Єдиному судовому реєстрі від 17 квітня 2019 року.

Відео дня

Суд зберіг арешт таких активів: майно ПАТ Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат, ПАТ Нікопольський завод феросплавів, ПАТ Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат, ПАТ Дніпроазот і інших підприємств.

НБУ в апеляційній скарзі зазначав, що суб'єкти та об'єкти, на які накладено арешт, були передані Національному банку України в іпотеку/заставу як забезпечення виконання зобов'язань за кредитами рефінансування, укладеним між ПриватБанком і НБУ.

В НБУ також заявляли, що Печерським районним судом Києва у 2017 році вже було накладено арешт на це ж майно. Представник НБУ наполягав, що накладення судом арешту на спірне майно є порушенням прав банку, оскільки унеможливлює задоволення його вимог за рахунок предмета іпотеки (застави), в тому числі шляхом реалізації позасудового способу звернення стягнення.

У лютому 2019 року Печерський районний суд міста Києва наклав арешт на майно ПАТ Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат, ПАТ Нікопольський завод феросплавів, ПАТ Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат, ПАТ Дніпроазот та інших підприємств, підконтрольних колишнім власникам ПриватБанку. Рішення прийнято у справі про заволодіння службовими особами ПриватБанку державними коштами, виділеними як стабілізаційні кредити та рефінансування, на суму понад 19,7 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що Нацбанк відсудив у Коломойського та Боголюбова нерухомість в Дніпрі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X