Суд дав Генпрокуратурі доступ до документів по Приватбанку

13 червня 2017, 13:33
31 травня Печерський райсуд Києва в рамках кримінального провадження про інсайдерському кредитуванні в Приватбанку суд задовольнив клопотання слідчих Генпрокуратури і надав тимчасовий доступ до речей і документів ТОВ Ернст енд Янг Аудиторські послуги, які становлять банківську таємницю і стосуються Приватбанку

Зокрема, суд дозволив провести виїмку Звіту про статус проведення аналізу фінансово-господарської діяльності Банку (Приватбанку) і додатків до нього, пише Finbalance.

Згідно з судовими матеріалами, в 2016 році ТОВ Ернст енд Янг Аудиторські послуги провело аналіз фінансово-господарської діяльності Приватбанку.

Відео дня

15 травня Генпрокуратура звернулася із запитом до аудиторської компанії про надання копій відповідних документів. Проте 18 травня ТОВ Ернст енд Янг Аудиторські послуги, посилаючись на ч. 4 ст. 61 закону Про банки і банківську діяльність, повідомило, що звіт, про який йдеться в запиті ГПУ, містить відомості, що становлять банківську таємницю і не може бути надано.

ГПУ здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами вчинення колишніми службовими особами ПАТ КБ Приватбанк розкрадання грошових коштів в особливо великих розмірах.

Нагадаємо, що на докапіталізацію Приватбанку держава вже витратила 116,8 млрд грн (за рахунок випуску держоблігацій - тобто через нарощування держборгу). Як відзначили в НБУ, діра в капіталі банку виникла, перш за все, через величезні обсяги інсайдерського кредитування (тобто через позики, видані Приватбанком для структур, пов'язаних з екс-власниками).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X