Суд дав Генпрокуратурі доступ до документів по Приватбанку

13 червня 2017, 13:33
297
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Суд дозволив провести виїмку звіту про статус проведення аналізу фінансово-господарської діяльності Приватбанку

31 травня Печерський райсуд Києва в рамках кримінального провадження про інсайдерському кредитуванні в Приватбанку суд задовольнив клопотання слідчих Генпрокуратури і надав тимчасовий доступ до речей і документів ТОВ Ернст енд Янг Аудиторські послуги, які становлять банківську таємницю і стосуються Приватбанку

Зокрема, суд дозволив провести виїмку Звіту про статус проведення аналізу фінансово-господарської діяльності Банку (Приватбанку) і додатків до нього, пише Finbalance.

Згідно з судовими матеріалами, в 2016 році ТОВ Ернст енд Янг Аудиторські послуги провело аналіз фінансово-господарської діяльності Приватбанку.

15 травня Генпрокуратура звернулася із запитом до аудиторської компанії про надання копій відповідних документів. Проте 18 травня ТОВ Ернст енд Янг Аудиторські послуги, посилаючись на ч. 4 ст. 61 закону Про банки і банківську діяльність, повідомило, що звіт, про який йдеться в запиті ГПУ, містить відомості, що становлять банківську таємницю і не може бути надано.

ГПУ здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами вчинення колишніми службовими особами ПАТ КБ Приватбанк розкрадання грошових коштів в особливо великих розмірах.

Нагадаємо, що на докапіталізацію Приватбанку держава вже витратила 116,8 млрд грн (за рахунок випуску держоблігацій - тобто через нарощування держборгу). Як відзначили в НБУ, діра в капіталі банку виникла, перш за все, через величезні обсяги інсайдерського кредитування (тобто через позики, видані Приватбанком для структур, пов'язаних з екс-власниками).

Вибір редакції

Країни

Вчора, 19:27

article_img
Небезпечна слава. Через вірусне відео та зустріч із Мессі семирічний афганський хлопчик став ціллю талібів
Події

Сьогодні, 15:00

article_img
Формат пранку. Чому в Україні стають популярними фейкові мітинги на підтримку неіснуючих кандидатів
Travel

Сьогодні, 16:39

article_img
Бюджетно та без натовпів. Які маленькі міста в Україні варто відвідати

Головне

Теніс

Вчора, 20:46

article_img
Цуренко пробилась у наступний раунд турніру в Дубаї, Ястремська вилетіла
Бокс

Сьогодні, 14:50

article_img
Усик отримав нового потенційного суперника у суперважкій вазі - ЗМІ
Країни

Вчора, 23:02

article_img
Трамп готовий скористатися правом вето в суперечці про надзвичайний стан - радник