Стрімке зростання. Курс Bitcoin наблизився до $11 тис.

29 листопада 2017, 10:25
Курс першої і найпопулярнішої на сьогодні криптовалюти Bitcoin (біткоін) вперше перевищив позначку у $10 тис.

Так, вранці 29 листопада вартість біткоіну пробила рівень у $10,8 тис. за монету. До моменту написання матеріалу курс дещо знизився і коливався близько $10,6 тис.

Дані coindesk/Bitcoin
Дані coindesk/Bitcoin Фото:

Відзначимо, що ще 27 листопада ціна біткоіну встановила рекорд на позначці $9711 за монету. Тобто, лише за два дні вартість криптовалюти збільшилася більш ніж на $1 тис. (+11,5%). А з початку місяця біткоін додав у ціні майже 70%.

Відео дня

Таке різке зростання біткоіну пов'язують із відновленням інтересу до майбутніх хардфорків (розділень ланцюга криптовалюти). Нещодавно стало відомо, що розробники все ж впровадять перенесений раніше хардфорк Segwit2x.

До того ж все більша популярність як криптовалют у цілому, так і біткоіну зокрема, серед різних інвесторів також сприяють зростанню ціни. Наприклад, минулого тижня нью-йоркська свопова біржа LedgerX запустила перші довгострокові ф'ючерсні опціони Bitcoin за ціною $10 тис.

Згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість криптовалют у світі наразі становить понад $326 млрд, хоча лише два дні тому цей показник вперше перевищив $300 млрд. При цьому загальна вартість біткоіну досягла майже $180 млрд.

Нагадаємо, що в минулому біткоін пережив кілька так званих хардфорків. Перший стався 1 серпня, в результаті чого утворилися дві криптовалюти - оригінальний Bitcoin (BTC) і новий Bitcoin Cash (BCC/BCH).

Другий - 24 жовтня, коли біткоін знову розділився на дві валюти. Цього разу від оригінального біткоіну відокремився Bitcoin Gold.

24 листопада від біткоіну відколовся Bitcoin Diamond (BCD). Його ініціаторами стала група анонімних розробників.

Показати ще новини
Радіо НВ
X