Стало відомо, яка компанія провела перший в історії України валютний своп

29 березня 2019, 09:58

Перший в історії фінансового ринку України валютний своп провів агрохолдинг Кернел

Компанія Кернел бізнесмена Андрія Веревського стала першою в історії фінансового ринку України, яка провела транзакцію валютного свопу у форматі гривня-долар. Агрохолдинг обмінявся валютами з ІНГ Банк Україна з умовою зворотного обміну через певний час, повідомляє прес-служба компанії.

Відео дня

"НБУ щойно дозволив валютні свопи для небанківських установ. Ми підтримуємо лібералізацію ринку з боку Нацбанку і сподіваємося, що цей інструмент дозволить ринку запозичувати гривневий ресурс більш ефективно, що є важливим фактором для зростання економіки", - заявив Руслан Аксьонов, керівник казначейства Кернел.

Як повідомлялося, валютний своп став одним з інструментів валютної лібералізації, котра зараз активно впроваджується Національним банком України. Своп дозволяє здійснювати операції з обміну валют із зобов’язанням зворотного обміну через деякий час на фіксованих умовах.

Раніше НБУ повідомив про проведення першого в історії України валютного свопу, але не розривав назву компанії, яка здійснила цю операцію.

Показати ще новини
Радіо НВ
X