США позначили для України строки виконання зобов'язань перед МВФ

23 грудня 2015, 11:06
Україна може втратити міжнародну підтримку, якщо Верховна Рада відкладе роботу над узгодженням держбюджету з Міжнародним валютним фондом до наступного року. Таку заяву зробив міністр фінансів США Джейкоб Лью

"Ухвалення фіскально стійкого бюджету якомога скоріше має вирішальне значення для підтримки економічної стабільності і для подальшого надання фінансової допомоги з боку МВФ та інших міжнародних партнерів України", - заявив він у розмові з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком.

Відео дня

Раніше Міжнародний валютний фонд попередив про ризик зриву програми розширеного фінансування (EFF) України, якщо народні депутати не приймуть державний бюджет на 2016 рік.

Стурбованість у зв'язку з ситуацією, яка склалася навколо прийняття Верховною Радою державного бюджету на 2016 рік, висловила і голова Нацбанку Валерія Гонтарєва.

"Подальше зволікання або прийняття бюджету, не погодженого з програмними цілями меморандуму з Міжнародним валютним фондом, може поставити під загрозу економічну і фінансову стабільність в нашій державі, що є необхідною умовою для досягнення Національним банком своєї мети - цінової стабільності", - сказала вона.

Показати ще новини
Радіо NV
X