США порушили першу справу про шахрайство з передпродажем криптовалют
Про це йдеться в повідомленні SEC.
Відзначається, що справа про шахрайство при ICO є першою у практиці відомства.
SEC стверджує, що Заславський і його компанії продавали незареєстровані цінні папери. При цьому цифрові токени або монети, які продавалися, насправді не існували.
Згідно зі скаргою SEC, інвесторам у REcoin Group Foundation і DRC World (також відомої як Diamond Reserve Club) обіцяли високий прибуток від операцій компаній. При цьому, в реальності компанії не вели ніяких операцій.
Відзначається, що Заславський рекламував RECoin як "першу криптовалюту із забезпеченням у вигляді нерухомості". Він також стверджував, що "команда юристів, експертів, брокерів і бухгалтерів" в подальшому буде інвестувати кошти, виручені від ICO RECoin, у ринок нерухомості.
Заславський і REcoin, як стверджується, спотворили інформацію про те, що вони привернули від інвесторів від $2 до $4 млн, тоді як фактична сума становить приблизно $300 тис.
Але фактично компанія не наймала жодного з перерахованих експертів.
Аналогічна схема повторилася і в DRC World, яка нібито інвестувала в алмази і діаманти. SEC стверджує, що ні Заславський, ні компанія не придбали ніяких алмазів і не займалися будь-якою комерційною діяльністю.
SEC домоглася заморозки активів, що належать Заславському і його компаніям, через суд. Надалі справа розглядатиметься у федеральному окружному суді Брукліна (Нью-Йорк).
"Інвестори повинні з обережністю ставитися до компаній, які рекламують ICO... Як стверджувалося в нашій скарзі, Заславський заманив інвесторів помилковими обіцянками високого прибутку від нових технологій", - зазначив директор Нью-Йоркського регіонального відділення SEC Ендрю М. Каламарі (Andrew M. Calamari).
Нагадаємо, що минулого тижня фінансовий регулятор Південної Кореї заборонив попередній продаж криптовалют (ICO).