Спроби російського банку вкоренитися в українському Криму обернулися крахом

8 вересня 2015, 15:29
19
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Банк спіймавши облизня залишає простори українського Криму

Спроби російського банку під назвою Смолевич заполонити Крим своїми відділеннями обернулися для фінустанови крахом, повідомляє Крим.Реалії

Зокрема, департамент громадських зв'язків державної корпорації Агентство по страхуванню внесків (АСВ) повідомляє про настання 8 вересня 2015 року страхового випадку щодо кредитної організації Публічне акціонерне товариство Комерційний банк Банк Смолевич.

Примітно, що це фінансова установа відкрила в українському регіоні відділень більше, ніж по всій Росії, а саме: 7 відділень в Криму (у Сімферополі, Алушті, Ялті, Феодосії, Керчі,Севастополі, Євпаторії) проти 5 в РФ.

"Страхове відшкодування виплачується вкладникові у розмірі 100 відсотків суми всіх його рахунків (вкладів) у банку, в тому числі, відкритих для здійснення підприємницької діяльності, але не більше 1,4 млн рублів в сукупності. Сума, не компенсована страховкою, буде виплачена під час ліквідації банку на вимогу кредиторів першої черги", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що виплати почнуться не пізніше 22 вересня 2015 року. Заяви про виплату страхового відшкодування можуть подаватися вкладниками протягом усього періоду ліквідації банку, який становить в середньому два роки. При цьому, агентство по страхуванню внесків закликає вкладників банку Смолевич виявляти спокій і запевняє, що виплати почнуться в зазначений строк.

Банк зареєстрований в 1990 році в місті Рославль Смоленської області

Примітно, що такі повідомлення з тимчасово окупованої Криму прийшли на тлі тривалої стагнації російської національної валюти і коливань цін на ринку нафти. Так, інфляція в Росії в серпні 2015 року склала 0,4%, що є найвищим показником за останні п'ять років.

 

Вибір редакції

Країни

Сьогодні, 10:01

article_img
"ФінляндіяІранНаші". Як в 1941 році Радянський Союз почав дві власні локальні війни
Інновації

Сьогодні, 12:10

article_img
Зоряні війни. США розмістять у космосі дрони з лазерами та супутники-перехоплювачі
Мистецтво

Сьогодні, 10:54

article_img
Головні кінопрем'єри тижня. Скло, Марія - королева Шотландії, Пампушка, Дріс Ван Нотен і інші

Головне

Бокс

Вчора, 22:52

article_img
Британський боксер заявив про відновлення кар'єри Кличка
Теніс

Сьогодні, 05:43

article_img
Світоліна пробилася до четвертого раунду Australian Open
Країни

Сьогодні, 08:43

article_img
Звести прогрес нанівець. ВООЗ назвала топ-10 загроз здоров’ю людства