Спроби російського банку вкоренитися в українському Криму обернулися крахом

2 коментувати
Банк спіймавши облизня залишає простори українського Криму

Банк спіймавши облизня залишає простори українського Криму

Спроби російського банку під назвою Смолевич заполонити Крим своїми відділеннями обернулися для фінустанови крахом, повідомляє Крим.Реалії

Зокрема, департамент громадських зв'язків державної корпорації Агентство по страхуванню внесків (АСВ) повідомляє про настання 8 вересня 2015 року страхового випадку щодо кредитної організації Публічне акціонерне товариство Комерційний банк Банк Смолевич.

Примітно, що це фінансова установа відкрила в українському регіоні відділень більше, ніж по всій Росії, а саме: 7 відділень в Криму (у Сімферополі, Алушті, Ялті, Феодосії, Керчі,Севастополі, Євпаторії) проти 5 в РФ.

"Страхове відшкодування виплачується вкладникові у розмірі 100 відсотків суми всіх його рахунків (вкладів) у банку, в тому числі, відкритих для здійснення підприємницької діяльності, але не більше 1,4 млн рублів в сукупності. Сума, не компенсована страховкою, буде виплачена під час ліквідації банку на вимогу кредиторів першої черги", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що виплати почнуться не пізніше 22 вересня 2015 року. Заяви про виплату страхового відшкодування можуть подаватися вкладниками протягом усього періоду ліквідації банку, який становить в середньому два роки. При цьому, агентство по страхуванню внесків закликає вкладників банку Смолевич виявляти спокій і запевняє, що виплати почнуться в зазначений строк.

Банк зареєстрований в 1990 році в місті Рославль Смоленської області

Примітно, що такі повідомлення з тимчасово окупованої Криму прийшли на тлі тривалої стагнації російської національної валюти і коливань цін на ринку нафти. Так, інфляція в Росії в серпні 2015 року склала 0,4%, що є найвищим показником за останні п'ять років.

 

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: