Суд знову заарештував акції Промінвестбанку за позовом компанії Коломойського

10 лютого 2021, 18:20

Суд заблокував 99,77% акцій Промінвестбанку та інші активи фінустанови за позовом ТОВ Крим Девелопмент, яку пов’язують з «приватівцями».

Господарський суд Києва задовольнив заяву пов'язаного з «приватівцями» ТОВ Крим Дівелопмент і наклав арешт на 99,77% акцій ПАТ Промінвестбанк. Як пише видання Finbalance, відповідне рішення суд ухвалив 4 лютого цього року.

Відео дня

Також арешт був накладений на все рухоме і нерухоме майно банку, а також на його майнові права, цінні папери та кошти на рахунках в інших банках тому числі на коррахунку в НБУ) в межах $169,8 млн.

Також суд заборонив Промінвестбанку вчиняти дії, спрямовані на ліквідацію або реорганізацію юрособи, і будь-які дії, спрямовані на зміну органів управління банком.

Як зазначає видання, ТОВ Крим Дівелопмент пов'язано з Ігорем Коломойським і його партнерами. Це одна з компаній «приватівців», які на підставі рішення Арбітражного суду Гааги стягують з РФ компенсацію за нерухомість, відібрану у них в Криму після анексії півострова Росією.

За даними НБУ, на 1 січня 2021 року власником 99,77% акцій Промінвестбанку була російська держкорпорація ВЕБ.РФ.

Нагадаємо, що 5 лютого 2021 року НБУ прийняв рішення, яким не дозволив українському бізнесменові Сергію Тігіпку купити Промінвестбанк. У центробанку підкреслили, що Тігіпко вже є контролером двох банків - ТАСкомбанк і Універсал банк - і ряду небанківських фінансових установ, які входять до складу банківської групи.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X