Сьогодні почнуться виплати вкладникам Дельта банку

8 жовтня 2015, 01:36
Сьогодні, 8 жовтня, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) почне виплачувати гроші вкладникам ліквідованого Дельта банку


"У зв'язку з прийняттям виконавчою дирекцією ФГВФО рішення від 2 жовтня про початок процедури ліквідації АТ Дельта Банк і делегування повноважень ліквідатора банку Фонд починає з 8 жовтня 2015 року виплати коштів вкладникам цього банку", - йдеться в повідомленні ФГВФО.

Відео дня

Вкладникам Дельта банку необхідно з 8 жовтня по 18 листопада включно звернутися у відділення банків Ощадбанку, Укрексімбанку та Укргазбанку.

Банк, який буде виплачувати кошти, визначається в залежності від місця реєстрації проживання вкладника, вказаною при укладенні договору з ліквідованим Дельта банком.


Як повідомлялося, Національний банк України (НБУ) вирішив відкликати банківську ліцензію та ліквідувати Дельта Банк (Київ).

"НБУ 2 жовтня 2015 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення №664 про відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ Дельта банк", - повідомили в Нацбанку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що держава визнала втрату в Дельта банку 18 млрд грн.

23 вересня Фонд гарантування вкладів заявив, що єдиним можливим способом виведення АТ Дельта банк з ринку є "ліквідація неплатоспроможного банку з відшкодуванням з боку Фонду гарантування вкладів за вкладами фізичних осіб".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X