РНБО повторно обмежила виведення капіталів з "дочок" російських банків

20 березня 2019, 18:28

РНБО повторно включила Сбербанк, Промінвестбанк, ВТБ банк і БМ-2018 до санкційного списку

Рада національної безпеки і оборони України повторно включила до санкційного списку, введеного в дію указом президента України №82/2019 від 19 березня 2019 року, Сбербанк, Промінвестбанк, ВТБ банк і БМ-2018. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Згідно з доповненням до документа, оприлюдненого на сайті президента України Петра Порошенка, дані санкції вводяться терміном на два роки.

Даним рішенням обмежується виведення капіталів з цих фінустанов за межі України на користь пов'язаних з банком осіб.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко своїм указом №82/2019 ввів в дію рішення РНБО від 19 березня 2019 року про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), в тому числі щодо керівників Ради Федерації Федеральних зборів РФ і депутатів Державної Думи РФ.

Як повідомляє прес-служба РНБО, з ініціативи Кабінету міністрів України, Служби безпеки України та Національного банку України в даний час санкції введені відносно 294 юридичних та 848 фізичних осіб.

Санкційні списки включають фізичних і юридичних осіб, які були залучені до процесу будівництва транспортного переходу через Керченську протоку; причетні до збройного нападу і захоплення українських військових катерів, а також до незаконного утримування українських моряків; організовували і сприяли проведенню псевдовиборів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Кримського півострова; демонстративно порушували українське законодавство щодо в'їзду/виїзду на тимчасово окуповану територію українського Криму; поширюють видавничу продукцію антиукраїнського змісту; незаконно отримали та використовують музейні збірки, які належать Україні.

Раніше повідомлялося, що 15 березня 2019 року США розширили антиросійські санкції через тривалу агресії РФ проти України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X