Слідство оголосило в розшук одного з керівників Дельта Банку за розтрату 1,1 млрд грн

13 лютого 2018, 14:00

Генеральна прокуратура України (ГПУ) підозрює одного із керівників Дельта Банк у розтраті понад 1,1 млрд грн коштів банку. Підозрюваний переховується від органів досудового розслідування, у зв’язку з цим його оголошено у розшук.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Генпрокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою одного із керівників Дельта Банку у розтраті грошових коштів банку на суму понад 1 млрд 118 млн грн, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Як підкреслюють у ГПУ, прокурори просили суд застосувати до нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Однак суд скасував дозвіл на затримання підозрюваного.

У зв’язку з цим прокурорами "заявлено відвід слідчому судді". Проте за результатами розгляду судом відмовлено у задоволенні заяви.

Також в прокуратурі зазначають, що раніше суд арештував "рухоме та нерухоме майно, яке ... є майном, що набуте злочинним шляхом або отримане за рахунок доходів від вчинення злочину". Арешт накладено з метою забезпечення відшкодування завданих збитків.

На даний час, Печерським районним судом м. Києва розглядаються заяви представників осіб, на яких зареєстровано протиправно набуте майно, про скасування арешту.

Нагадаємо, Дельта Банк був віднесений до категорії неплатоспроможних 2 березня 2015 року, а2 жовтня 2015 по пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб НБУ прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації даного банку.

Показати ще новини
Радіо NV
X