Замість Абромавичуса. Роднянський-молодший увійшов до наглядової ради Ощадбанку

18 березня 2021, 19:11

Кабмін призначив Олександра Роднянського-молодшого до наглядової ради державного Ощадбанку.

Олександр Роднянський, син засновника і ексспіввласника телеканалу 1+1 Олександра Роднянського, увійшов до наглядової ради Ощадбанку. Про це йдеться в розпорядженні уряду № 198-р від 17 березня.

Відео дня

Роднянський зайняв в наглядовій раді держбанку посаду представника держави від президента, яка раніше належала Айварвсу Абромавичусу.

«Призначити членом наглядової ради акціонерного товариства Державний ощадний банк України Роднянського Олександра Олександровича як представника держави від президента України», - йдеться в розпорядженні.

У своїй декларації на посаду члена наглядової ради Ощадбанку молодший Роднянський зазначив 1,688 млн грн зарплати від Кембриджського університету, 153,6 тис. Грн доходу від підприємницької діяльності та 121,7 тис. Грн доходу за відчуження рухомого компанії Rodniansky Development Srl (Італія). Також він задекларував нерухомість в Британії, Україні і РФ, ювелірні прикраси і шубу дружини.

До входження до наглядової ради держбанку він на громадських засадах працював на посаді головного економічного радника прем'єр-міністра України і радника Офісу президента України.

Олександр Роднянський-молодший - доктор економічних наук, доцент економіки Кембриджського університету. Отримав бакалаврський і магістерський дипломи в Лондонській школі економіки, PhD - в Прінстонському університеті.

У період з 2008 по 2011 рік Роднянський-молодший очолював відділ розвитку бізнесу в кінокомпанії батька. Дружина Роднянського Яніна Студіліна відома за роллю другого плану в російському телесеріалі Ранетки.

Раніше повідомлялося, що Олександр Роднянський-молодший подав декларацію на посаду члена наглядової ради Ощадбанку.

Восени 2019 року Reuters повідомляв, що Роднянський-молодший отримав високу посаду в уряді України . До цього він працював в команді президента Володимира Зеленського, займаючись економічною програмою

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X