Наслідки падіння FTX. Криптовалютний банк Silvergate оголосив про ліквідацію після обвалу ринку

10 березня, 10:38
Silvergate оголосив про ліквідацію (Фото:CC)

Silvergate оголосив про ліквідацію (Фото:CC)

Криптовалютний банк Silvergate оголосив про закриття операцій та ліквідацію після обвалу ринку. Можливе банкрутство банку — один із наслідків краху FTX.

Центральний кредитор криптоіндустрії Silvergate Capital оголосив, що згортає операції та ліквідує свій банк, передає CNBC.

Акції впали більш ніж на 36% у неробочий час. Silvergate служив одним із двох основних банків для крипто-компаній, поряд із нью-йоркським Signature Bank.

Відео дня

Активи Silvergate становлять трохи більше $11 млрд порівняно з більш ніж $114 млрд Signature. Збанкрутіла криптобіржа FTX була великим клієнтом Silvergate.

« У світлі останніх змін у галузі та законодавстві Silvergate вважає, що планомірне згортання операцій банку та добровільна ліквідація банку – найкращий шлях уперед», – заявили в компанії.

Усі депозити будуть повністю погашені відповідно до плану ліквідації. Компанія не повідомила, як планує вирішувати претензії до свого бізнесу.

Ліквідація відбулася менш ніж через тиждень після того, як Silvergate припинила свою платіжну платформу, відому як Silvergate Exchange Network або SEN, яка вважалася однією з її основних пропозицій.

В рамках оголошення про ліквідацію Silvergate пояснив, що всі інші послуги, пов'язані із депозитами, продовжують працювати після закриття компанії.

Раніше повідомлялося, що збанкрутіла біржа FTX виявила дефіцит криптовалюти та готівки для виплати клієнтам на суму $9,5 млрд .

Загалом FTX заборгувала майже $3,1 млрд своїм найбільшим кредиторам .

Співзасновник біржі Гері Ванг та екс-голова Alameda Research Керолайн Еллісон визнали свою провину в кримінальних звинуваченнях у краху FTX і співпрацюють зі слідчими. Засновника FTX Сема Бенкмена-Фріда було звільнено під рекордну заставу в розмірі $250 мільйонів .

Бенкмен-Фрід відмовився визнати провину за вісьмома пунктами звинувачення. Відмова від визнання провини дозволить отримати більше інформації про докази проти нього та спланувати наступний крок.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X