Колишній власник SVB подав заяву на банкрутство

18 березня, 00:41
Silicon Valley Bank (Фото:REUTERS/Nathan Frandino)

Silicon Valley Bank (Фото:REUTERS/Nathan Frandino)

Материнська компанія збанкрутілого американського Silicon Valley Bank, головного банку Кремнієвої долини, подала заяву на реорганізацію. Про це повідомляє агентство Reuters у п’ятницю, 17 березня.

Компанія SVB Financial Group у п'ятницю оголосила, що подає заяву про реорганізацію під наглядом суду відповідно до глави 11 Кодексу США про банкрутство, щоб знайти покупців для своїх активів. Раніше цього тижня компанія казала, що планує розглянути стратегічні альтернативи для бізнесу, зокрема холдингової компанії, венчурного підрозділу SVB Capital та інвестиційного банку SVB Securities.

Відео дня

Як уточнює Bloomberg, заява не включає SVB Capital, SVB Securities, а також власне Silicon Valley Bank, проте його колишня материнська компанія має право звернутися за захистом своїх активів, що залишилися, і працювати над виплатою боргу кредиторам.

Раніше американські ЗМІ повідомили, що керівництво Silicon Valley Bank підозрюють в інсайдерській торгівлі акціями банку.

Silicon Valley Bank – великий банк для американських стартапів – зазнав краху 10 березня. Це стало найбільшим банкрутством банку в США після фінансової кризи 2008 року. SVB зараз перебуває під контролем американської Федеральної корпорації зі страхування вкладів.

12 березня американські регулятори закрили нью-йоркський Signature Bank, що стало третім за величиною банкрутством в історії банківської справи США.

Рейтингова агенція Moody's знизила прогноз для банківської системи США зі стабільного до негативного.

Показати ще новини
Радіо NV
X