Шмигаль заявив, що фондовий ринок і накопичувальні пенсії в Україні будуть запускати паралельно

14 червня 2021, 10:26

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що після запуску фондового ринку українці отримають нові можливості у вигляді фінансових інструментів для заощадження та інвестування.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що фондовий ринок і другий етап накопичувальної пенсійної системи в Україні будуть запускати паралельно. Про це він написав у своєму Facebook.

Відео дня

«Фондовий ринок планується запускати паралельно з другим рівнем накопичувальної пенсійної системи, що сприятиме його розвитку», — написав прем'єр.

Шмигаль додав, що Кабмін ЄБРР, ACC і USAID уклали меморандум про створення національного механізму біржової торгівлі на ринках капіталу і товарних ринках.

«Це важливий крок для створення Фондового ринку в Україні. Наші громадяни отримають нові можливості у вигляді фінансових інструментів для заощадження та інвестування. Бізнес отримає довгостроковий і дешевший ресурс для розвитку власних підприємств», — зазначив глава уряду.

Прем'єр додав, що в межах концепції створення Фондового ринку планується розвиток товарної біржі. Зокрема, на цій біржі буде проходити торгівля сільськогосподарською продукцією та енергетичними товарами. Шмигаль додав, що створення цієї біржі дозволить залучити більше іноземних гравців, «від чого точно виграє український бізнес і держава».

Раніше Шмигаль заявляв, що Національну біржу торгівлі капіталом і товарами в Україні планують створити за три роки.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X