Шість українських компаній отримають кліматичні ваучери від ЄБРР

21 вересня 2017, 10:23
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Ряд українських компаній отримають кліматичні інноваційні ваучери (КВО) від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР)

Про це повідомляє прес-служба ЄБРР.

КВО є новим механізмом, спрямованим на розробку і вдосконалення технологій скорочення викидів парникових газів (ПГ) і поліпшення споживання енергії в Україні.

Відео дня

Підприємства та консультаційні фірми з Києва, Дніпра і Львова отримають ваучери на загальну суму €160 тис. на інновації в сферах впровадження нових будівельних матеріалів і застосування сучасних білінгових систем.

Ваучери забезпечать грантове фінансування для дослідників і підприємств, які пропонують енергозберігаючі технології та заходи, спрямовані на скорочення викидів парникових газів.

Компанії, що отримали ваучери: Ecoisme (Київ), Електрокарс (Київ), Інженерні інновації (Львів), Інститут екології та енергозбереження (Київ), ВТС-Комплект (Дніпро), Укрцентр-Груп (Київ).

Проект КОВ був заснований програмою ЄБРР Центр передачі технологій і фінансів в сфері зміни клімату (FINTECC), яка фінансується Інвестиційним фондом сусідства ЄС (ІФП).

Очікується, що до кінця 2018 року програма, загальний бюджет якої становить €1 млн, надасть підтримку близько 50 інноваційним проектам в Україні.

Розмір ваучерів на окремі проекти може становити від €20 тис. до €50 тис., в залежності від інноваційності, складності та потенційних переваг.

Будуть проведені ще 3 етапи конкурсного відбору, де визначаться додаткові одержувачі.

Раніше повідомлялося про те, що ЄБРР має намір збільшити фінансування проектів в Україні в гривнях.

Також, в червні ЄБРР видав перший кредит в гривні в еквіваленті $20 млн (приблизно 530 млн грн).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X