Шевченко голосував «за». У НБУ заявили про догану Рожковій і Сологубу

5 жовтня 2020, 19:53
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Першою заступник голови Нацбанку Катерині Рожкової і заступнику глави Дмитру Сологубу Рада НБУ під головуванням Богдана Данилишина оголосив догану і висловила недовіру.

В офіційному повідомленні Нацбанку України йдеться, що 2 жовтня Рада НБУ оголосила догану першій заступниці голови НБУ Катерині Рожковійї та заступнику голови Дмитру Сологубу.

Відео дня

«За порушення розпорядчих актів НБУ, Кодексу етики працівника НБУ, правил внутрішнього розпорядку для працівників НБУ, порушення вимог КЗпП України, Рада вирішила: оголосити догану Рожковій Катерині Вікторівні, першому заступнику Голови Національного банку України і Сологубу Дмитру Романовичу, заступнику Голови Національного банку України» , - йдеться на сайті регулятора.

Також рада висловила недовіру Катерині Рожкової і Дмитру Сологубу. У повідомленні наголошується, що всі члени правління НБУ працюють в звичайному режимі і продовжують виконувати покладені на них обов'язки.

З посиланням на власне джерело Інтерфакс-Україна повідомляє, що за догану своїм заступникам голосував діючий глава Нацбанку Кирило Шевченко. Також уточнюється, що два члени Ради НБУ утрималися під час ухвалення рішення про винесення догани, а решта проголосували - за. При голосуванні за висловлення недовіри утримався один член Ради, а ще один виступив проти. Решта рішення підтримали.

«Обидва рішення є незаконними, у Ради НБУ немає ніяких повноважень - виносити догану. Це адміністративні відносини, а вони (Сологуб і Рожкова - ред.) не є їхніми підлеглими », - вважає джерело Інтерфакс-Україна.

Також повідомляється, що питання про винесення недовіри був внесений на засідання членом Ради НБУ Віталієм Шапранов.

Раніше НВ Бізнес з посиланням на власні джерела повідомляв про те, що в Раді НБУ заступникам глави центробанку Рожкової і Сологубу оголосили догану і висловили недовіру .

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X