Що чекає на гривню до 24 березня - прогноз Atlant Finance

17 березня 2017, 20:21
Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня була стабільною в рамках прогнозованого коридору

Сьогодні об'єктивним курсом гривні, за прогнозами експертів, повинен стати діапазон 26,0-27,0 грн /$

Наступного тижня аналітики очікують гривню в коридорі 26,7-27,2 грн /$ на міжбанківському та 26,8-27,3 /$ на готівковому ринках.

Відео дня

У понеділок на міжбанку гривня трохи подешевшала через зростання купівлі долара імпортерами та збільшення залишків на коррахунках банків до 41,2 млрд гривень, що збільшило ліквідність в банківській системі.

Нацбанк порахував, що таке зростання котирувань не критичне і продавати валюту не став, надавши учасникам торгів можливість самим знайти рівноважний курс.

Вівторок на міжбанку минув досить непросто, але ринку вдалося зберегти певну стабільність. Нацбанк на ринок не виходив.

У середу на ринку переважала пропозиція долара над попитом, що призвело до зниження котирувань долара. Ситуацією скористався НБУ та оголосив аукціон з викупу надлишків валюти в сумі до $50 млн. дол. НБУ викуповував долар за ціною відсікання - не вище 26,90 гривень.

У четвер на валютному міжбанку долар трохи подорожчав. Певну нестабільність на ринок внесли санкції стосовно українських "дочок" російських фінустанов, але значних потрясінь валютний ринок не відчув.

Показати ще новини
Радіо НВ
X