Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Що чекає гривню до 18 листопада - прогноз Atlant Finance

11 листопада 2016, 10:17
6144
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Початок тижня на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня залишалася в колишньому діапазоні

Фото: pixabay / TBIT

На думку аналітиків Atlant Finance об'єктивним курсом гривні повинен стати діапазон 24,5-25,5 грн /$

Наступного тижня гривня очікується в коридорі  25,5-26,0 грн /$ на міжбанківському та 26,4-26,9 грн /$ на готівковому ринках.

Початок тижня на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня залишалася в колишньому діапазоні. На ринку була присутня невизначеність через президентські вибори в США 8 листопада, що призвело до валютних ралі на всіх світових фінансових і сировинних ринках. Так само на ринку позначається 11 листопада - в США вихідний - День ветеранів, а отже - в операціях по долару на цьому тижні для наших учасників торгів всього 4 повноцінних робочих дня. НБУ на ринок не виходив.

Міжнародні резерви України на 1 листопада 2016 склали $15,514 млрд (в еквіваленті) за попередніми даними. У зв'язку з необхідністю здійснення платежів за державним боргом за місяць вони майже не змінилися

У жовтні кошти надходили в міжнародні резерви з двох джерел:

1. проведення НБУ інтервенцій на міжбанківському валютному ринку. У зв'язку з наявністю надлишкової пропозиції валюти на міжбанківському ринку НБУ провів протягом місяця 10 аукціонів з купівлі іноземної валюти. Жодного аукціону з продажу валюти протягом місяця проведено не було. В результаті, чиста купівля валюти НБУ в жовтні склала $274,5 млн.

2. розміщення урядом ОВДП, номінованих в євро. Надходження з цього джерела в резерви становили €141,3 млн ($154,4 млн в еквіваленті).

У той же час збільшення резервів було нівельовано витратами коштів з них на здійснення платежів уряду з обслуговування і погашення державного і гарантованого державою боргу в іноземній валюті. На ці цілі з резервів було направлено 365,8 млн. дол. США. З них 310,1 млн. дол. США - погашення та обслуговування державних цінних паперів.

       

 

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися