Що буде з курсом долара до 4 травня – прогноз Atlant Finance

27 квітня 2018, 20:10

На сьогоднішній день математично обґрунтованим курсом гривні повинен бути діапазон 26-26,5 грн/$, вважають аналітики Atlant Finance.

За оцінками експертів, наступного тижня гривня буде в коридорі в коридорі 25,9-26,4 грн/$ як на міжбанківському, так і на готівковому ринках.

Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня залишалася в рамках прогнозованого діапазону.

Відео дня

У понеділок необхідність проведення бюджетних розрахунків стала основним мотивом валютного міжбанку. З самого початку торгів курс долара незначно зріс, але в подальшому на ринок вийшли продавці валюти і курс знайшов рівновагу збалансувавши попит і пропозицію. До кінця торгової сесії пропозиція валюти почала перевищувати попит, і гривня відвоювала раніше втрачені позиції на міжбанку. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок у форматі аукціону з продажу або купівлі валюти не виходив.

У вівторок динаміка на валютному ринку значно зросла. Одразу зі старту торгів попит на валюту перевищував пропозицію, що призвело до зростання котирувань американського долара. Ближче до обіду на ринок вийшли великі експортери, і долар незначно відступив. Експортери продовжили використовувати раніше розроблену стратегію і вичікували зростання котирувань перед виходом на ринок. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок у форматі аукціону з продажу або купівлі валюти не виходив.

У середу на валютному ринку долар знову зріс, за результатом дня – на 8 копійок. Експортери знову обрали тактику вичікування і не поспішали з продажем валюти, чекаючи максимального зростання котирувань. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок у форматі аукціону з продажу або купівлі валюти не виходив.

У четвер ситуація на міжбанку змінилася: попит на валюту скоротився і експортери, зрозумівши, що чекати зростання котирувань марно, вийшли на міжбанківський ринок з продажем валюти. Такі дії закріпили тренд щодо посилення гривні, яка зміцнювалася протягом всієї торговельної сесії. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок у форматі аукціону з продажу або купівлі валюти не виходив.

У п'ятницю ситуація на міжбанку склалася не на користь гривні. Імпортери активізувалися з скупкою валюти через побоювання зростання курсу, а експортери почали притримувати валюту, очікуючи зростання котирувань. Учасники торгів поспішали закрити свої валютні угоди скоріше, так як позначався останній робочий день місяця. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок в форматі аукціону з купівлі або продажу валюти не виходив.

Показати ще новини
Радіо NV
X