Ще один український мобільний оператор виходить на фінансовий ринок

29 вересня 2017, 09:42
Дочірнє підприємство одного з найбільших в Україні мобільних операторів lifecell – компанія Пейселл (Paycell) отримала офіційний статус фінансової компанії

Про це йдеться в розпорядженні Національної комісії з регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

За інформацією Paycell на її офіційному сайті, компанія заснована у 2017 році і є небанківською фінансовою установою.

Відео дня

Paycell буде надавати клієнтам фінансові послуги. Це переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, надання грошових коштів в борг, в тому числі на умовах фінансового кредиту, послуги з фінансового лізингу, а також електронні гроші.

Статутний капітал Paycell становить 10 млн грн, з яких 99,9% внесено компанією Лайфселл, а 1 грн - компанією Укртауер. Директором вказаний Олександр Мартиненко.

Нагадаємо, що у червні 2016 року компанія Старманія, дочірнє підприємство оператора Київстар, отримала ліцензію Національного банку України на здійснення переказу коштів у національній валюті.

Оператор анонсував вихід на ринок фінансових послуг спочатку до кінця 2016 року, потім - на початку 2017 року. Передбачалося, що цей вихід буде здійснюватися поетапно: на першому етапі - перекази коштів населення і платежі на користь третіх осіб.

Однак, пізніше Київстар зіткнувся з низкою перешкод при запуску фінансових послуг.


Власником українського оператора мобільного зв'язку lifecell є Turkcell. Turkcell на 51% належить компанії Turkcell Holding A.S. Вона, у свою чергу, на 52,9% знаходиться у власності Cukurova Telecom Holdings Ltd. (CTH), на 47% - Telia. При цьому Alfa Telecom Turkey (структура Альфа-груп) володіє 49% CTH.

Показати ще новини
Радіо NV
X